Lutfeeen yardim eder misiniz? Fikirlerinize ihtiyacimiz var? 😄😄😄?

Arkadaslar merhaba. Ben ve annem evdeyiz. Annem ev hanimi ben univ bitirdim. Kpss calisirken yani sirada bir yerlerde calismak istiyorum. Babam ve abilerim baskasinin emri altinda calismami istemiyorlar. Bizde annemle kendi isimizi kuralim diyoruz. Kucuk bir ilcede yasiyoruz. Yaklasik 15 20 bin sermaye ile neler yapilabilir? Internetten satis ya da baska isler neler onerirsiniz

1|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Devletin kosgeb miydi bir oyle biseyi var biraz arastirin gerekirse oradaki uzmanlardan fikir alin hatta kredi bile veriliyo bildigim kadariyla. Zengin olunca benide unutmayin bu arada 😁

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kitap satın gerçi ben bile inetten okuom ya da kafe hep hayal etmişimdir bir kafe sahibi olmayı. ya da yünlü şeler tuhafiye sanırım. Kalbinden ne geçiyo :* :))

0|0
    0|0
    • Kafeyi bende cok istiyorum. Ozellikle hamur isi ile ugradmaya bayilirim yapip satmak isterim ama bizim burada pek gitmez

Erkekler Ne Diyor 12

• İnternetten satışın yanı sıra hamaratsanız eğer böyle şirin küçük bir pastane olabilir mesela günlük çıkartırsınız :) 2 kadın ne güel işletirsiniz

0|0
    0|0
    • O benimde cok aklima yatiyor fakat bulundugumuz yer kucuk oldugu icin gitmez diye dusunuyorum :/

• Çevrenide sizin açıcağınıza benzer bir yer yoksa gidebilir aslında :)

• Universitede ne okudun

0|0
    0|0
  • çiğköfteci açabilirsini çok revaçta onun dışında çinden ucuza getirteceğiniz incik boncuk saat v. b hediyelik eşya dükkanı açabilirsiniz çinden nasıl alışveriş yapacağınızı anlatırım

0|0
    0|0
  • Bende kpss çalısıyorum
    Ne okuyorsun dostum

0|0
    0|0
  • Yani yaşadığınız yere özgü şeyler satabilirsiniz yapıp

0|0
    0|0
  • Çiğköfte

0|0
    0|0
  • bayan kozmetik taki sus esyasi kendiniz bile tasarlayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Anladıma göre kendi yağında kavrulan ailesiniz elinizdeki para dursun bir kenarda budevirde küçük esnafa ekmek yedirmiyorlar.

0|0
    0|0
  • yemek işine girebilirsiniz ki en mantıklısıda bu annen yapar sende ilgilenirsin iş ile

0|0
    0|0
  • İlçenizi başka civar ilçeler ile kıyasla ve gez ne eksik onu bulmaya çalış.

0|0
    0|0
  • Foreks var ama ticaret yapılabilir o parayla bir şeyler alıp satın

0|0
    0|0
  • Birlikte çalışalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Mesela ben olsam ufak bir dükkan acarim. Kokulu sabunlar, nikah sekerleri, yenidogan bebekler icin sekerler, dişi cikan bebekler icin diş hediyelikleri, böyle kapi süsleri falan yapardim :) Bu tarz bir butik cok hos olur

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim canim 😄

• Hem instagram uzerinden de satis yaparsin. Mutlaka denk geliyosundur oyle seylere. insallah guzel seyler olur :) Bol sans

• Kurabiye yapın satın))

0|0
    0|0
  • butik açın

0|0
    0|0
  • Ulan ne güzel aile ne güzel bakış açısı helal.. ama bir fikrim olsa ben yapmak istiyorum hemen:D

0|0
    0|0
  • İlk musteriniz olurum 😊

0|0
    0|0
  • Kendi işinizi kurun. Bir yandan Kpss'ye de çalış. İyi bir sonuç alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusujuyorum ama nasil bir is yapabiliriz

• Terzilik nasıl?

• Tuhafiye açın bu arada kppsye niye girilir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...