Lazlar nasıl insanlar?

3 aydır sevgilim var, birkaç gün önce 'ben de lazım' dedi ve ben ne diyeceğimi bilemedim. Karadenizli olduğu için değil, lazca bilen laz kendisi. Daha önce hiç laz tanımadım ve gelenekleri falan nasıl, nasıl insanlar bilmiyorum. Sizin tanıdığınız lazlar nasıl? Onların hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yaş 26 Aslen trabzonluyuz laziz Mekan Sakarya şimdi kardeş Lazlar nasıl derken Karadenizde hercesit insan var rizeliyse uzak dur ofluysa uzak dur sor önce Oflu lar pisliktir ama her insanda kardeşim vardır trabzonluyum yeri geldimi yanlış yaparım bağırır cagirrim ama sevdiğimi uzmem aldatmam aldatan uzende var gönül eğlendiren artık sana kalmış kaderine fazla guvenme yemle onu o kendini döker sana o zaman pas tekmeyi ;)

0|0
    1|0
    • Rizenin ilçelerinden ya :D aslında o iyi biride ben sadece nasıl insanların yanında büyüdüğünü merak ediyordum, bilgi için teşekkür ederim :)

• O civarda yetişenler biraz daha komik tır kivraktir dili da du felan biz öyle değiliz ne demek Rica ederim :)

• 3ay

Trabzonlular laz olmaz bilip bilmeden yazmayın

En İyi Kız Görüşü

• Bende o kadarini bilmiyorum ama konuskan ve zeki olurlar bnce tanidiklarim oyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Bilmem nasilim? Tam laz değilim ama karadenizliyim. Trabzon:)

0|0
    0|0
  • Bende Lazım, süperiz 😀😀

0|0
    0|0
    • Neye göre süperiz diyosun :)

• Anladım teşekkür ederim :)

• Önemli değil :)

• Tebessüm ettim 😊😊😊

0|0
    0|0
    • Neden :D

• Ankarada yaşıyor 5 yıldır üniversiteye başladığından beri :) aslında bende insanları laz türk falan diye ayırım yapmayı sevmiyorum. Ama lazlar hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve internete bakınca çoğu kişi onların sinirli, inat, silahlara falan düşkünler, en küçük problemi bile kavgayla çözmeye çalıştığı falan yazıyordu ben de bu acaba ne kadar doğru olabilir diye buraya sordum :)

• Karadeniz insanı hakkında genel bir düşünce var , hırçın , silah seven gibi gibi ama bu hepsinde öyle demek değil. Benim çok samimi arkadşım laz hatta kendi ailesi ya da laz olan insanlar ile her yerde lazca da konuşuyor. Yukarıda saydığın hicbir özellik yok. ailesinde sadece babası biraz sıkıntılı, yoksa kendisi ve abileri gayet iyi insanlar kötü huyları yok.
      Bence sen kişisel olarak onu tanı , ona göre karar ver.

• Severim

0|0
    0|0
  • İyi insanlar

0|0
    0|0
    • ne iyiliğini gördün?

• Aile bağları güçlü olur
      Vatana bağlı olur
      Hayat enerjileri olur 😊
      Ben Ankaralıyım ama severim yani

• Lazlar Türk değildir evet ayrı bir millet. Senin benim gibi insan işte. Tuluma bayılırlar

0|0
    0|0
  • Lazca nasıl bir şey?

0|0
    0|0
  • 12den sora kafa calismiyor

0|0
    1|0
  • deli dolu

0|0
    0|0
  • İnatci yani tanidiklarim hep öyleydi

0|0
    0|0
  • Hamsi horon falan iste

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Fıkralardan ne kadar sıkıntılı oldukları belli değilmi 😂

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki lazlar hakkında fıkra okumadım

• Yani oldu tabiki hepsi öyle değil ama genel olarak bir aksilikleri var

• Nasıl aksilikler mesela?

Kızlar Ne Diyor 5

• Aksi olduklari bir gercek

0|0
    0|0
  • Lez diye okudum başlığı.. ah şu benim fesat içim :) iyilerdir :)

1|0
    0|0
  • Benim inatciyiz

0|0
    0|0
  • tutucu - inatçı - aklına koydugunu yapan

0|0
    0|0
  • Sevmem ben

0|0
    1|0
    • Neden

• Çok inatçı sinirli oluyorlar ve konuşmalarını yemeklerini falan sevmiyorum sadece lazlara göre değil karadeniz yöresine göre konuşuyorum. İyi insanlar ama ne bileyim hoşlanmam

• Bende lazım Trabzon herkes bir değil sakaryada yetstik sen nerelisin

Yükleniyor...