Sizce ayağa kalkmam çok mu zor?

Selam arkadaşlar,

şu an kendimi salmış bir haldeyim. Hiçbirşeyi umursamıyorum, takmıyorum. Kendime bakmıyorum özen göstermiyorum çünkü bunları ne için yapıcam ki? Değecek hiçbirşey yok. Haftada 1 banyo yapıyorum terli ya da kokmuş olmayı pis, kirlenmiş olmayı umursamıyorum dışarı bile çıkmıyorum tüm gün evdeyim ya uyuyorum ya da tv ya da o tür şeyler Zaman umrumda değil.
Bu arada 18 im evet daha 18.
Neler yaşadığım bana kalsın ama ağır şeyler yaşadım... babamın silahla vurulması ( ayırmaya gittiği kavgada ama şimdi iyi çok şükür ) 12 yaşında çevremden ayrılmam ve hiç beklemediğim bir anda olması şok etkisi yarattı eski arkadaşlarımı çevrem bir anda yok oldu. Sonra taşındıkta sonra ergenliğe girdim ve aşırı çirkin oldum sivilce yağ aklımıza gelebilecek herşey özgüvenim psikolojim çöktü. Hala da izleri var. (Şimdi tipi toparlasamda tinerde bana öyleyim geliyor) burda arkadaş edinmeye çalışsamda eskisi gibi olmadı bende bu sene saldım şimdi herkesle bağımı kopardım. Sonra insanların yüzüne bakamaz oldum düşünün kimse o duruma gelmesin kimse yaşamasın çok çok ağır şeyler hele o yaşta tamda o yaşlarda... Ergenliğin getirdiği şeyler var işte sivilce kıllanma vs hepsini dibine kadar yaşadım. bazı hatalar yaptım sivilce kıl vs için yanı vücuduma sivilceleri sıktım kılları aldım ama keşke böyle aptalca şeyler yapmasaydım diyorum. İlk senelerde yanı 12 yaşımda salmamıştım tam olarak kendimi salmam 17 yaşından sonra oldu yanı geçen sene. Arkadaşlar hiçbirşeyin değeri yoktu benim için tamam tipim düzelmişti hatta belki inanmıycaksınız ama 9-10. Sınıfta kendime iyi bakmıştım 2 tane kız teklif etmişti ama biraz yollu olduklarından red etmiştim. Benim sorunu. Tip değil o geçici bişey güzellik geçici bişey arkadaşlar. Takmayın. Herneyse savaşıcak birşeyim yok ailem le aram bir iyi bir kötü, arkadaşım burda yok artık buradaki kimseyi artık istemiyorum. Son senem arkadaşlar lise de son senem sonra üni sınavı ve inşallah burdan kurtulucam.. İnşAllah

Sizce ayağa kalkmam çok mu zor?

Güncellemeler:
Size bir şey daha söylemem istiyorum, bu cumartesi ailemle birlikte eski yaşadığım şehrime gidicez. Günübirlik olucak sabah erkenden gece geç bir saate kadar tüm gün benim olucak onlar düğün için gidicek ve beni de salıcaklar. aynı yerde doğup büyüdüğüm çocukluk arkadaşım la gezicez bütün gün. Eski anıları hayırlıycaz eski dostları görücez kısacası eskiden nasılsa hiçbirşey olmamış gibi öyle bir gün yaşıycaz..

Kesinlikle gidicem kendime söz verdim kaçmıycam. Ben burda bazı hatalar yaptım ama hatasız insan olmaz. Önce kendimi affetmem lazım kendime gelmem titremem lazım bunu için bana yardım eder misiniz ne yapabilirim?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• bir incir reçelini izle bence onun konusu aşk ama bir bölümde Halil Sezai de iyice salıyor sonra ayağa kalkışı beni etkilemişti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...