En Yakın Arkadaşım Bana Yalan Söylüyor (Satıyor) ?

Evet arkadaşlar benim arkadaşım bana çoğu zaman yalan söylüyor ve en yakın arkadaşım bu kişi. Biz 8 senedir arkadaşız ve daha 1 senedir tanıdığı kişilerle takılıyor takılmak derken oyun oynuyor benler oynamıyor (PC) OYUNU. Ben bunu anlamıyorum bir oyun için beni satıyor bu sabahta yalan söyledi , ben yutmuş gibi yapıyorum ama olmuyor artık sıktı söyleyemiyorumda. Bir OYUNA başlıyoruz oyun arıyoruz buluyoruz oyunu 1 gün oynuyoruz ben sıkıldım diyor başka oyun oynayalım diyor oynuyorum mesela dün gece sıkıldığı için bana şöyle bir yalan söyledi normalde gece 3 de 4 te yatan çocuk dün bana dediki kanka babam uyumamı istiyor dedi ve saat 23:30 du daha yalan söylediği çok açıktı bu sabahta söledi gel oyun oynayalım dedim ben yeni kalktım sonra oynarız dedi 1 saat sonra aradım dediki babam interneti kapattırmış gelemiyorum knk dedi ve bunların yalan olduğu çok açık sizce ben ne yapmalıyım bende sıkılıyorum ve en yakın arkadaşım o sadece sıkılınca benle takılıyor , arkadaşlar güvenim çok sarsılıyor ve kırılıyorum 8 sene arkadaşlığa 1 senelik arkadaşlığa satıyor ve sadece sanal oyunda normalde görüşmüyolar ,,, arkadaşlar yardım edin lütfen ne yapmalıyım.

Güncellemeler:
Yardım edin

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Kiyamam lan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...