Robert Pattınson ile Emma watson müslüman oldu?

Bu sitede musluman olduğunu yazıyor. "hayatımı çok değiştirdi" diyor Robert Pattinson. Los Angelesde ilk islamı buldu 2010 yılında ve araştırmaya başlamış " çok pozitif ve meraklıydım islam hakkında araştırmayı ve daha çok şeyler öğrenmek istemiştim" dedi. Sonra Kuran-ı kerimin ingilizce versiyonunu okumaya başlamış "okumaya başlar başlamaz farkettimki, wow, işte bu hakikat". Bu donemde gercekten islam a geçmeyi duşunmus ama başka filmlerle çok meşgul olduğu için daha fazla vakit ayıramadı kurana. Başka insanların ne duşunecegini nasıl tepki verecklerinden korkuyordu çünkü sıradan bir karar değildi çok büyük bir karadı ve bunu saklayamıcagını dile getirdi. "benim islama olan ilgimi saklamak istemedim ama yoneticim biraz daha beklememi ve bunu iyice duşunmemi söylemişti". "bende bunu yaptım ve bir pazar günü gerçekten musluman olmama karar verdim". "Tek istediğim arkadaşlarım ve ailemden destek almak, Assalamwaalayakum". şeklinde röportajı bitirdi. Emma Watson, pattinsonun islama olan meragını bilen az kişilerden biri, aldıgı bu karardan çok mutlu olduğunu söyledi ve yeni dininde en iyi şeyler dilediğini söyledi. Robert Pattinson kaynak: Husaghnews. blogspot. com/ Emma Watsonın musluman olduğunu gösteren site: Hollyfame. com/top-15-celebrities-you-didnt-know-were-muslim

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Onları bilmiyorum ama lindsey lohan. George clooney de eşinden dolayı müslümanlığa sıcaklar

1|0
    0|0
    • aa bende onlari bilmiyordum vay be :-) herkes sonunda Dogru yolu buluyor ne güzel ya

• Tanrının onların imanına ihtiyacı yok, onlar kendilerini yakmışlar.
    "Bazıları savaş arabalarına, Bazıları atlarına güvenir, Bizse Tanrımız RAB'be güveniriz."
    Mezmurlar 20:7

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Wowww bu süper bişe dostum

1|0
    0|0
  • Eğer gerçekten varsa öyle bir şey helal derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...