Siz olsanız ne yapardınız? Yapılması doğru olan nedir?

Abim gibi gördüğüm bir insanın yanında çalışıyorum. Dükkanlara oğlu uğruyor uğradığı dükkan o gün iş yapmıyor hasılatın yarısını bile görmüyor. Benim yanımada geliyor. Geçenlerde bir yere gitmem gerekti dükkanı buna bıraktım kasada 1500 tl vardı ben çıkarken. Akşam aradım sordum kasada ne kadar para var dedim 1300 dedi bende ona çıkarken 1500 vardı benden sonra iş olmadı 1500 olması lazım dedim yok abi sen yanlış saymışsın falan geçiştirmeye çalişti nende dedim tamam sen hallet hesapla neyse yaz deftere dedim. Gizli gizli para çalıyor kendi iş yerinden Bu durumda onunla açık açık konuşmayı düşünüyorum bir yerde oturup ama ne şekilde söyliyeyim beni yanliş anlamasın me şekil konuşayım bir fikir verin.
Babasına kesinlikle söylemem ama bir daha yakalarsam söylerim.
Ben 21 yaşındayım o 18 ? Şimdiden hepinize teşekkür ederim...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Bence de babasına söyleme dahada kötu olmasın herşey abısı sayılırsın guzelce uyar yaptığın yanlış de olurda devam edersen uzulerek babana söylemek zorunda kalırım kardeşim de. o zman üzülmez o diikkate alır söyledıklerını umarım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Konuş böyle böyle de baban anlarsa benden şüphelenecek de eğer alıyorsan doğruyu söyle de sonra orta yolu bulursunuz oda anlaşmayı istiyorsa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sabredn düzelir herşey

0|6
    0|0
  • Çocuk pişkinleşmiş iyice sen iyi şekilde konuşmaya çalışsanda sen çalışanları olduğun için sana suç atıcaktır bana iftira atıyor gibisinden , onun için suç üstü yakalamadığın müddetçe hep sen zararlı çıkarsın..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaptığının yanlış olduğunu söyle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...