Her girmeme 3 mesaj , nolmuş diye giriyorum saldırgan kaba trol görüş bilmem ne sorun vs görüşün kaldırıldı. ulan hayatta trol atmışlığım yok trol sorudan sorum kaldırılıyor. hesabım kapanacak. amacınız ne yani ben anlamıyorum. küfür etmiyorum düşüncelerinizin aksini söylüyorum şikayet, küfrediyorum şikayet , hanımefendi oluyorum çekememezin biri geliyor şikayet. bu kadarmı rahatsız ediyorum sizi? neyim sizi sıkıyor? yanlışım olduysa adam gibi söyleyin lan valla boğulacak gibi hissediyorum. artık hiç bir soruya görüş yapmayacağım burda 1-2 güzel arkadaşım var hesabım kapatılırsa onlara ulaşamayacağım için artık hiçbirinizden cevapta beklemiyorum. okuduysanız teşekkürler. iyi günler.

Güncellemeler:
Herkese eksi veren mavi bey kim?

3|2
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Hele bak hele bak bu kız ne etti size

1|0
    0|2

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Sanal alemi bu kadar onemseme iki gözüm, insanlar dışarıda sergileyemedikleri karakteri burada ortaya çıkarıyor. Eski bir abimiz çok havalısın dediği icin 4 yıldır kullandigim hesabımı kapattim bazı insanlar etkilenebiliyor sana hak veriyorum.

1|0
    0|1
    • 2 hesabım kapatıldı. benim tek derdim en yakın arkadaşımı bulamıyorum bulamayınca özlüyorum. yorumlarda deli gibi onu arıyorum ya.

• Anladım üzüldüm durumunuza arkadasinizin numarasini veya başka sosyal medya hesabini alsaniz iyi olur sanirim. İyi günler.

• benim başka sosyal medya hesabım olmadığından zaten bunlar oluyor. teşekkür ederim iyi günler.

• Canım benim evdebaklayiyenkek2 açmak 5 dk koy g*tune bende sürekli şikayet ediliyorum 2 gün ban yedim 10 tane falan şikayet vardı ne oldu hiçbirşey 😂😉

1|0
    0|1
    • ya 2 hesabım kapatıldığı için böyle bir soru yazma gereği duydum bıkmadılar beni şikayet etmekten

• bir tane arkadaşım var reelde olsun burda olsun gerçek dostum onunlada sadece burdan iletişime geçebliyorum.

• başka hesap açınca seni giblemediler mi yani bişi olmaz konuşmaya devam edebilirsin çok takma yani 2 tıkla şikayet ediyorlar çok kolay hesabı gümletmek burda

• öncelikli olarak düşüncelerinden vaz geçme arkadaşım söylemekten hiç vaz geçme. bizim insanımız doğruyu duymaya ve tersine verilen cevapları kaldıramıyor. elinden birşey gelmediğinden dolayıda ya kavga eder ya da hakaret eder ya da şikayet eder sende şikayet edilenler bölümündesin kapansın ne olacak yenisini aç söyleyeceklerinden vaz geçme. iyi günler can sıkma gerek yok.

1|0
    0|1
  • Sana da iyi günler. Muhtemelen hakediyorsundur ki şikayet ediyorlardır.

1|0
    1|2
  • Saçma yorumlar yapma :D

0|1
    1|2
  • Bu kıza dokunanı yakarım.

1|0
    0|1
  • Seni çekemeyen böyle yapıyordur

1|0
    0|1
  • boşver takma kafaya

1|0
    0|1
    • ben 2 hesabımdada kafaya takmadım. kafalarına göre şikayet ediyorlar ya. 2 hesabım kapatıldı 2.

• Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış, sen kendini bozma boşver..

1|0
    0|2
  • hesabın kapatılacak diye bir uyarı almadıysan sorun olmaz telaşlanma

1|0
    0|0
  • Valla ben ediyorumdur muhtemelen. Herkesi ediyorum sitede seviye yerlerde. Ceza alıyorsanız ne mutlu bana. :P

1|0
    1|4
  • Bendegilim :D yani daha yeni goruyom seni :)

1|0
    0|0
  • Ayıp etmişler ama sen kendini üzme :)

1|0
    0|0
  • yönewtime şikayet et

1|0
    0|1
  • bana gelmiyor

0|0
    1|1
  • Halimden anlayan bir kisi gormek ne guzel

1|0
    0|1
  • Sıkma canını boşver

1|0
    0|1
  • Bırak takma ya. beni bu sitede seven insan sayısı 2 elin parmaklarını bulmuyor. ama umrumda değil

1|0
    0|2
    • sevsinler demiyorum. bende insanım benimde düşüncelerim var. sert yorum yaparsam dönüp özür dilemeyide biliyorum. sadece herkese duyulan saygıdan biraz duyulsun istiyorum yahu şikayet etmesinler engellesinler daha iyi değilmi

• Saygıyı senin haketmen lazım. zamanla olur

• saygı dan kastımı anlamamışsın. şikayet etmeye gerek yok direk engellesinler yani bende insanım kafam aniden atıyor.

• çok kabasın sen ama :D

1|1
    0|2
  • Senin o guzel gülüsünü kiskanmislar bence :)

1|0
    0|2
  • adanalıları sevmiyo canım bu sitee

1|0
    0|2
  • Derdini ks ye anlat guzelim. Blki uygun olmayansoru soruyorsun ksye basvur

1|0
    0|1
    • sorduğum bir soru kaldırıldı bak hemen söylüyorum

4 yaşındaki bir kız çocuğu tecavüze uğradı ne düşünüyorsunuz.
      yalan haber olmadığını vurgulamak için haberin sayfasının linkinide altına attım. trol diye soru kapatıldı. benden sonra 5 kişi daha sordu. onlarınki duruyordu gayet

• herzaman tabiii.

• Hadi yaz bna :)

• Bak yine şikayet ettim ahaha

1|0
    0|1
  • sakin ol şampiyon :)

0|0
    1|1
  • kes be geveze

0|1
    2|3
    • @EvdeBaklaYiyenKek
      Mesela bu üstteki yorumuda sokaiet ettim. Hakaret ve kötü üslup. Azıcık seviyeli konuşmayı öğrenirler bu sayede

• @aslanagzi anladım.
      zaten artık görüş yapmayacağım bakalım neyi şikayet edecekler.

Kızlar Ne Diyor 9

• ne yapmadn ki

0|6
    1|2
  • Karsi taraf bana kufur ediyor koruma amacli kufur dahi etmiyorum benim yorumlarim aorularim kaldiriliyor. Gercekten berbat

2|0
    0|2
  • aynı şey banada geliyor kafalarına göre boş boş iş yapıyorlar akıllarnca site yönetiyorlar. cahillik böyle birşey işte cahilin eline azıcık yetki verirsen kendini böyle bir şey sanar. şeyin yerine başka şeyde yazardmda yine kaldırırlar görüşü

1|0
    0|1
    • öyle değilmi zaten şuana kadar bir kişiyi şikayet ettim oda Atatürk'e sövdü diye bir çocuğu ettim.
      çok sinir bozucu bu yorum kaldırma falan ya

• takma boşver kendi hallerinde takılsınlar

• Küfür edenleri kaba yorum diye şikayet ediyorum. Karşıt fikri düzgünce ifade edilmesinde problem yok. Yeter ki hakaret ve küfür olmasın. Eger görüş olarak kufretmissen seni de şikayet etmişimdir

1|0
    0|1
  • Haksiz yere yapildiysa bilgi ver ilgilenelim

1|0
    0|1
    • bidahaki şikayeti size yollayım diyeceğimde artık görüş yapmamaya karar verdim :(

• ben bir ikisini biliyorumda ifşa etmek istemiyorum. sataşmadımda. iyide geçiniyorum ama ağızları çok laf yapıyor.

• Bana ozelden at kim onlar yasak 18 yaş alti biliyorsun dimi

• Salla knk

1|0
    0|1
  • boşversene işine gelmeyen şikayet edebiliyor zaten ;)

1|0
    0|1
  • Aynı sorunu bende yaşıyorum

1|0
    0|1
  • Yetki alıp da kendi çıkarları için kıskançlıktan kullanan vardır elbet. Sıkma canını.

1|0
    0|1
    • olmuyor işte bir müddet sonra ocanda sıkılıyor insanda üzülüyor. 2 defa hesbaım kapatıldı. 3 olmasını istemiyorum.

• Sevindim☺

• bende senin gibi biriyle konuştuğum için sevindim ♥

Yükleniyor...