Her şeye rağmen Türkiye'de neleri seviyorsunuz?

Neler sizi güzel hissettiriyor?

0|1
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bayrağım ve en önemlisi Türk halkı, vatandaşı. Bu kadar güzel ve sağlam bir tek yumruk olabilir mi? Dışarıdan bakınca aptal olarak gözüküyoruz ama içeriden bakınca... Halkımızı, sağlığımızı, ailemizi ve ülkemizi tehdit edecek bir şey olduğu zaman neler oluyor bunu birkaç hafta önce görmüştük.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Dışarı çıktığım an camlara asili bayrakları seviyorum vakit girdiğinde okunan ezanı ve ezan duyunca müziği kapatan saygılı mağaza sahiplerini seviyorum herşeye rağmen ulkemin herseyine aşığım

0|1
    0|0
  • Ailem var, ege denizi, güzel koylar falan. Başka bir şeyi sevmiyorum. Ha bir de bir iki yiyecek şalgam, iskender gibi

0|1
    0|0
  • Tum her seyini

0|1
    0|0
  • Yurdum insanları

0|1
    0|0
  • herşeyini seviyorum ırmağının akışını :)

0|1
    0|0
  • deniiiiz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Kemalist amca ve teyzeleri seviyorum ben :)

2|2
    0|0
  • Kapıdan içeriye girdiğim de geldin mi diyen annemi seviyorum bu da bir şeydir her halde

0|1
    0|0
  • Hiçbirşeyini desem diceklerki s. git bu ülkeden :D ama olsun hiçbirşeyini sevmiyorum adaletini özellikle sevmiyorum. Gerçekler günyüzüne çıktı dedik ama gerçeklerin bile yalan olduğuna inananları sevmiyorum. Bu ülkeyi bize bahşeden önce Allah'ı sonra Atatürkü silmeye çalışanları sevmiyorum. Dini sadece uçkurları için kullananları sevmiyorum. Ve en önemliside Dinine çok bağlı olduğunu gösterip aslında dinle uzaktan yakından alakası olmayanları SEVMİYORUM

0|1
    0|0
    • 3ay

Bu ülke de hainler çok var. Ama bu doğru olanı yapmama engel değil, aksine motive ediyor.
      Yazdıkların malesef bir taş kadar gerçek.

• 3ay

Ben canımı sadece ailem için veririm eğer bu ülkede (Allah korusun) bir savaş çıkarsa ki hiç sanmıyorum savaş dışardan değil içerden çıkacak buna eminim neyse işte savaşım ailem için olur yakınlarım için olur ama ben Peygamber sıfatı alan birisi için ne canımı veririm nede kılımı kıpırdatırım. Ülkenin sistematik kanunları gereğince şuanda tutuklu olan askerlerimiz için idam kararları hala tartışılmakta ama ülkemizin pkk yandaşlarını veya tecavüzcülerini serbest bırakmak hiç tartışılmıyor aksine göz kapatılıyor bunlara. Şuanda bile televizyonda askerlerimizi kötülemeye devam ediyorlar zamanında gezi parkında öldürülenlere ayyaş 1 2 kişi dendi şimdi öldürülen askerletimiz vatan haini ilan edildi ama gel gelelim ölen akpli yandaşların sıfatına "Şehit Ve Kahraman" neyse daha fazla birşey söyleme gereği duyamayacam

• standart herkesin söyleyeceği cevapların haricinde
    bu ülkenin bizim olmasını seviyorum

0|1
    0|0
  • Tarihini , doğasını, tarihini , tekrar tarihini :)
    Sevmek için başka herhangi bir neden yok zaten.

0|1
    0|0
    • 3ay

Hemen hemen. yazdıkların konular çok çok değerli bu ülke için.

• 3ay

Bir zamanlar medeniyetin beşiği olmuş bu topraklarda medeniyetten iz bulunmaması şu an çok acı verici.

• 3ay

Cem yılmaz söylemişti ;
      Eğitim şart.

• Her şeye rağmen ülkemizin dört bir yanında ezanlar okunuyor elhamdulillâh..

1|1
    0|0
  • Yemeklerini ve doğasını başka birşey yok bağlayan beni

0|1
    0|0
  • Milletimi, bayrağımı, toprağımı, dinimi temsil eden ülkemin her şeyini seviyorum.

0|1
    0|0
  • karadeniz bölgesini

tabiki #bayrağımızı

0|1
    0|0
  • Türkiyenin kendisini komple seviyorum ama sadece kendisini

0|1
    0|0
  • TÜRK olmayı seviyorum, Türkiyem deyince kulaklarımda ölürüm Türkiyem çalmasını seviyorum

0|1
    0|0
  • Bayram tatillerini

0|1
    0|0
  • mizah süper

0|1
    0|0
  • Her hali güzel ama özellikle bu günlerde her evde bir bayrak asılı görünce daha çok seviyorum

0|1
    0|0
  • Her ne olursa olsun birçok ülkeye göre daha çok kibar insan var.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynı şeyleri düşünüyorum, ama psikopatlarda oldukça var. :D

• herşeyini.

0|1
    0|0
  • parkta mangal

0|1
    0|0
  • Miss gibi taptaze bir baklava

0|1