Toplu Taşıma kullanan kadınlar, ne hissediyorsunuz?

Benim bile sinirimi bozmaya başladı. Her binişimde mi bir sapık görürüm, anlamam. Her seferinde elimden geleni yapıp, ya oturtturuyorum ya onun yerine geçiyorum da cidden yaşanılacak yer değil. Bu durumlar da zaten ilerlerse tabi ki toplumda sağlıklı insan kalmaz. Hepimiz kadınların eseriyiz, bir toplum kadının psikolojisi ile oynarsa, sağlıklı bir toplum da beklenilemez. Keşke herkes bunu anlasa, burada herkes içini döksün, neler hissediyor yazsın , rahatlayın. Hayatı boyunca Türkiye'de herhangi bir şekilde tacize uğramamış bir kadın da var mı bilmek istiyorum doğrusu.

1|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir kızın yanı boş iken oraya oturmaları bile rahatsız edici.

1|0
    0|0
    • Abartmayalım. Medeni bir toplumda yaşıyoruz, sizin kafanızda bu devam ederse, onların da devam edecektir.

• Herkesin kendi düşüncesi yanımda oturmalarından ve yayılarak oturmalarından rahatsız oluyorum he bazıları var yanlarında bayan olduğu için rahatsız olmasın diye iki büklüm duruyorlar onlar iyi ki varlar.

• Sözlü taciz dışında tacize uğramadim ama otobüste taciz edilen kiz gördüm o kiz inince sapık kişi bana doğru yöneldi. Daha bir şey yapmadan çığlık çığlığa bagirip elimdeki şemsiye ile vurmaya başladım. Aslında sinirlerim bozulmuştu. Kızın tepki vermemesi de aptalcaydi. Aglamaya başladım. Otobüs adami linç ediyordu şoför kurtardı adami ölümden. bir güzel dayak yedi ama.

2|0
    0|0
    • Otobüsteki adamların da çoğunun o zihniyette olması aslında ironi :)
      Ama iyi yapmışlar, sen de iyi yapmışsın.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...