Her sabah onun ismiyle uyandığınız biri var mı? benim var 2 yıldır var ama sevgilisi var artık :(?

Artık sevgilisi var ben çok istedim Rabbim den olmadı her sabah ismi ile uyandım evet artık sevgilisi var aslında onun mutlu olmasını hep istedim mutlu olduğuna çok seviniyorum ama canım çok acıyor hiç hesap edemediğim kadar canım acıyor :(((

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• İsmi ne

0|0
    0|0
    • 3ay

Bu sitede de kendisi ismiyle hiç hitap etmedim bu sitede de ismini hiç bir şekilde rencide etmem Rabbim mutlu etsin inşallah onun mutlu olmasıni çok istiyorum onu mutlu görünce ben kendim de mutlu oluyorum ama canımda açıyor :(

• 3ay

Onu. Unutmaman için ne sebeb var yani ne yaptıda sana bu kadar iz bıraktı hayatında

• 3ay

İlk tanıştığım gün den beri hayatımdaki en değerli insan oldu eski kafalıyım ben ne hissetiysem iyi kötü ona karşı dile getirdim...

En İyi Erkek Görüşü

• Kısmet değilmiş kardeşim onu bırak bence artık sen de seni sevecek birini ara

0|0
    0|0
    • 3ay

Sağol kanka, ben de aynı senin gibiyim konuştuk 4 5 ay sadece arkadaşız dedi iki gün önce, şimdi de konuşmuyorum ilerde biriyle görmek en kötüsü olur heralde

Kızlar Ne Diyor 5

• Evet var ❤

0|0
    0|1
  • Hayatımda şu kadar sevilmedim be 😔

0|0
    0|0
  • Zamanında açılsaydın sevgilisi olmadan önce en fazla reddedilirdin bu kadar acı çekmezdin

0|1
    1|1
    • 3ay

O daha kötü

• 3ay

Eski kafalıyım ne hissetiysem açık söyledim dile getirdim iyi kötü :(

• 3ay

yapcak bişey yok

• olmadi hic

0|0
    0|0
  • Oldu bastım nikahı artık devamli yanimda:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İçin yanıyor ise yanık kremi ye kökten çözüm.

1|0
    0|0
Yükleniyor...