Cumartesi günü için yardım?

Cumartesi günü saat 12 de iş görüşmesine gitmem lazım. Ama şu an çalıştığım yere farkettirmeden nasıl izin koparabilirim? .. cumartesi çalışıyorum da :/

Güncellemeler:
Başka neler olabilir arkadaşlar , fikirlere devam edelim :/

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• İş kanununa gore günde 2 saat is arama iznin var zaten ama tabi bunu işverene bildirmek zorundasin oda bu izni sana vermek zorunda. Yani diycenki ben isten ayrilmak istiyorum calistigin sureye gore belirli bir sure onceden demen gerek , gerci pat diyede denmiyor :D oda pat diye atamaz ama bura Türkiye tabi kanuna uyan pek yok :)

0|0
    0|0
    • İşte bide öbür iş olmaz ortada kalırım, oyüzden söyleyemiyorum iş görüşmesine gideceğimi :/

• 2ay

Evet görüşmeye gittim ama olumlu olmadı gibi, kaç gündür dönüş yapmadılar. çok umutluydum :/

• 2ay

Hmm Olursa olur o zaman olmazsada hakkinda hayirlisi boyleymis deriz saglik olsun.

En İyi Kız Görüşü

• Ailemle bir yere gitmem gerekiyor izin degisebilir miyim de degismezlersede is gorusmesine gidecegin yere söyle izin alamadım izinliyken geleyim de birinden biri illaki kabul eder:) bu arada hangi is hayirliysa inşallah o olur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Özel işim var de kimse san hesap soramaz

0|0
    0|0
    • Öyle biyer değil işte burası ,5 kişiyiz burda herşey en ufak şeyi bile merak edip soruyor :/

• İnsanların özel şahsi işi olamaz mı? Hafta içi çalışıyorsun Cumarteside çalışıyorsun kendi işini ne zaman yapacaksın?

• Valla izin iste haftaya pazarda çalış o gün mesaisi kadar böyle birşey yapabilirsin ama 1 haftan ziyan olur.

0|0
    0|0
  • Disim agriyor randevu var

0|0
    0|0
  • Rapor diyeceğim ama zor biraz

0|0
    0|0
  • Hastayım dersin 😂

0|0
    0|0
  • Rapor baska çare yok.. ya da söyleyip öğle arası görüşmeye gidersin gabi verirlerse

0|0
    0|0
  • Bana bakmaya geleceklermiş de

0|0
    0|0
  • Doktora gidicem de gel ben sana bir sahte rapor yazarım :D

0|0
    0|0
  • cumartesi günü hiç gitme işe.9-10 gibi ara. şiddetli agrılarım vs vs bişeyler anlat.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...