Bu türbanlılar neden millete çarpa çarpa geçiyor?

Çok mu zevk alıyorlar bundan? Ne zaman yolda birisiyle denk gelsem hiç yol verme zahmetinde bulunup kenara çekilmiyor. Ya kolları ya omuzları ya da çantalarını çarpıyorlar. Keza otobüs ve ankarayda da öyle
Size de yapıyorlar mi

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• ilk defa duyuyorum hep mi oluyor veya başı açık kişiler çarpmıyor mu? başı açık insan yok mu bu ülkede neden türbanı kötülüyorsun?

1|0
    0|0
    • 3ay

Bu kotuleme değil hiçbir şekilde. Genelde onlar yapıyor

En İyi Kız Görüşü

• benim çoğu akrabam türbanlı ama onların hiçbiri senin dediğin gibi değil. Aksine erkek geçecekse yoldan 4 5 adım uzakta bekliyorlar bir bayan geçtiğinde de çarpmamaya özen gösteriyorlar. Diğer insanlara dokunmamaya çalışıyorlar. Hepsini karalama bir daha

0|0
    0|0
    • 3ay

Kimseyi karaladığım yok. Kimin ne olduğu dışarıdan bakılınca anlaşılıyor zaten. Gerçekten iyi kisilerse onlara söylenen bir şey yok

• 3ay

o zaman kapalılar deme

Erkekler Ne Diyor 5

• Ulan sanki türbanı olmayanlar yapmıyormuş gibi konuşma!

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Karşımda ki bayandır ben yol veririm. Çarptıklarında ne zevk alacaklar sabah sabah kafan mı iyi.

1|0
    0|0
  • bazen otobüslerde beni sıkıştırdıkları oluyor :D :D dışı türbanlı içi geniş insanlarımız var ve onlara denk gelmişsin:D haa birde bayan bayana trip atmalar üstünlük sağlamak için çantalarını vurmak v. s. :D
    bayanlar anlaşılmaz bir canlı türü...

0|0
    1|0
    • 3ay

Erkeklere yapmiyorlar bunu 😄

• 3ay

yoo bildiğin erkeklere yapıyorlar :D ben kendimden örnek veriyorum :D
      senin dediğin , kadınlar birbirlerinin arasına girip kolay çıkıyo koyun psikolojisi :D otobüse yeni binen hatun , otobüsteki kadının yanına gider genelde bu böyle :D

• Bu dediğini türbanlı teyzeler yapıyor daha yürümeyi ogrenememisler gençlerde sıkıntı yok

0|0
    0|0
    • 3ay

Gençlerde de çok var. Teyzelerimiz bilmeden yapıyor olabilir de, genç olanlar bilerek yapıyor

• 3ay

Kıskançlık tüm kötü duyguların başıdır evet 😄

• 3ay

Utanmazlar

• Selam günaydın bizde buradayız diyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Türbani olmayan da yapiyor bunu

0|0
    0|0
  • Sana birinin iyi carpmasi lazim

0|0
    0|0
  • Sadece carpan turbanlilarsa
    Sizin gibi dallamalar hayirdir

0|1
    0|0
  • Niye ayrim yapiyorsun turbanlilar diye. hitap seklin yanlis belki farkinda degillerdir.. Herseye on yargiyla yaklaşmaya bayılıyorsunuz..

0|0
    0|0
    • 3ay

Ne diyeyim tavsiyen nedir. Ne önyargısı ya. Yaşanan şeylerin önyargısı mı olurmuş?

Yükleniyor...