Ne yapmalıyım bu konu da ?

Ben güzel olmayan birisiyim. Hayatım boyunca insanlar benimle bu yüzden dalga geçtiler. Gerçekten bu duruma çok üzüldüm ve üzülmeye devam ediyorum. Lise de bu yüzden zorbalığa uğramıştım, sürekli sözlü taciz ile. Hatta ilk aşkım sevdiğim çocuk bile benimle bayağı dalga geçmişti (yaş 14 o zamanlar) Üniversite de durum devam ediyor maalesef. Bu durum yüzünden vücudum savunma mekanizması oluşturdu ve bu sebeple soğuk biri oldum. Kimseye belli etmedim üzüntümü ama hep tek başımayken... Güzellik olmasa bu dünyada hiç bir şeyin olmayacağını anladım. Ne arkadaş ne eş ne iş ne para... Öz güvenim yok. Makyajı sevmiyorum. Çünkü bir espri vardır ya hortumla yıkanması lazım diye, bu sebeple kendimi kötü hissediyorum. Sanki güzel olsam herkes beni sevecek diye düşünüyorum. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Açıklayıcısın evet seni anlıyorum umarım psikolojin düzelir sana abartma falan da diyemem. İnsanlar dış güzelliğe bakıyor hele de kızlarda. Şunu diyebilirim ki ne kadar çirkin de olsan dalga geçilmiş olman çok acı ve ayıp bişey bu onların karaktersizliği bunları yen önüne bak. Bana detayları anlatırsan yardımcı olmak isterim mesaj da atabilirsin kardeşim saygılar ✋🏻

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Öyle insanlar sadece konuşurlar, sanaldan da muhteşem insan görünümü verirler yok canım ben tipe önem vermem karakter önemli benim için. s. s falan tarzı abuk subuk konuşurlar ama tipe önem vermeyen kimse yok neyse, makyaj falan ne bileyim öyle kendini boya kutularına çevirme fakat biraz daha kendine özen gösterebilirsin diye düşünüyorum sonuçta bakım yapman lazım bir kadın olarak, eminim ki anlattığın kadar değilsindir, insanlar çok acımasız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• İlk olarak şunu belirteyim ne kadar dini inanca sahip olduğunu bilemiyorum ancak sana neden güzel olunmadığın sorulmayacak. Bir kadını çekici yapan sadece kesinlikle güzelliği değildir. Sesidir, ne bileyim hareketleridir, gülüşüdür. Sen dış görünüşün için elinden geleni yaptığın taktirde suratına bakılmayacak gibi bir insan olacağını düşünmüyorum. Önce kendinle barışmalısın ve özgüven kazanmalısınki çevrenden dikkat toplayabilesin.

0|0
    0|0
  • Toplumuuzda cook suursuz kisiler var sende bu tarz tacize maruz kalmissin. gzl olmamak senin kabahatin degil ama insan olmamak buyuk kabahat. cekinmeden utanmadan baski altinds kalmadan yasa. Birak onlar utansin dediklerinden hayat kisa yasamak guzel ;)

0|0
    0|0
  • Artik insanlar dis gorunuse ve praya onem veriyor o yuzden bosvrr uzulme

1|0
    0|0
  • Sen neye göre kime göre üçbeş tane dalkavuk dalga geçti diye kendini çirkin hissetmene gerek yok her kadın güzeldir kiminin kalbi güzeldir kiminin yüzü güzeldir ama her kadında mutlaka bir güzellik vardır bakımlı olVe kendini bu şekilde önyargi ile yaklaşma

0|0
    0|0
  • Sisteme ayak uydur yeter.

0|0
    0|0
  • Hersey goruntu olamaz ki bunu sadece cahilker savunur
    Hos yurdum insanida zaten geneli gerizekali

Icindeki cevheri kesfetmek islemek lazim

0|0
    0|0
  • Canım yaaa öyle deme bak güzellik nedir ki herşey geçici hepimizin gireceği yer belli insanların kötüleri denk gelmiş sana üzme kendini hayata da küsme kimseden bir beklentin olmadan yaşa ben de o şekilde yaşıyorum mesela.. :(

0|0
    0|0
    • Öyle yaşamaya çalışıyorum ama olmuyor sanırım. Teşekkür ederim moral verici yorumunuz için.

• Rica ederim Arkadaşım.. ne zaman istersen mesaj atabilirsin dertleşmek konuşmak istersen.. üzülme 😢

• Fazla takmissin. Kalbinin kötüleşmesine izin verme

0|0
    0|0
  • Makyajı sev bence, oyunu kurallarına göre oyna sen de

0|0
    0|0
  • bir foto at istersen

0|0
    0|0
  • bir örnek göster gerçekten dediğin gibi mi bakalım.

0|0
    0|0
  • Çirkinlikle alakası yok sen sakin sessiz birisin sadece

0|0
    0|0
  • rahmetlı babaannemın dedıgı gıbı her körun bır topal alıcısı bulunur sıkıntı yapma kendıne

1|0
    0|1
  • Yani görmek lazım konuşmaktan zıyade

0|0
    0|0
  • güzellik ahlakla temiz kalp ile olur bence yanlış düşünceler içindesin

0|0
    0|0
  • bir zamanlar ayni duygulari bnde yasadim bunu takma kafana her insan ayni dusunmez canim bn gibi.

0|0
    0|0
  • Foto paylaşsana.

0|0
    0|0
  • Sadece taktığın için ya psikoloğa gir ya da biriyle konuş kurtul bundan onun dışında boşver yani güzel olduğunda sevecekler olmadığında sevmeyecekler ise hiç sevmesinler daha iyi

0|0
    0|0
  • tek eksik makyaj yapmaman degil sanirim

0|0
    0|0
    • Peki diğer eksiğim/eksiklerim nedir siz göre?

• karakter olmayinca guzelligin bir anlami olmuyor. karakterin duzgunse elbet seni seven biri olur.

• İnşaAllah

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Etrafında ki insanların aptallığı yüzünden olmuş tüm bunlar hiçbir zaman anlamicaklar ya tip demek herşey demek değil

1|1
    0|0
  • Anliyorum seni. insanlar pic

0|0
    0|0
Yükleniyor...