Arkadaşlar CİN ;( +25 olmıyanlar okumasın herhangi bir kişide hasar bırakmak istemiyorum?

Yağmurlu bir yaz gecesiydi (dün). Evde tek kalıyorum su içmek için gecenin bir vakti kalktım odamdan çıktım mutfağa doğru ilerliyorum.. Mutfağa girdim suyu doldurdum ardından balkon kapısının oraya giderek suyumu içmeye koyuldum aynı zamanda da dışarısını seyrediyordum.. Birden arkamda bir tıkırtı hissettim tabi sırtımdan soğuk terler boşandı bir anda Arkama zar zor döndüm ve o ŞEY ile karşılaştım.. masanın yanında yerde boş bir eti cin paketi duruyordu.. Çok korktum ve camı kırıp balkona çıktım ve balkondan aşağı atladım.. Allahtan 2. kat... bacağım kırıldı hasteneden yazıyom. hALA olayın şokundayım ne yapmalıyım? ;(

Güncellemeler:
29 yaşında olmıyan okumasın

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken ağladım, sonra +25 olmadığımı fark edince güldüm. Ama bu vahim olaya nasıl gülünebilir diye pişman oldum, tövbe ettim. şu an da bavulumu hazırlayıp kutsal topraklara yani hacca gidiyorum. Hepinize dua edeceğim.

Beni karmakarışık duygulara sevk etti bu olay.

1|0
    0|0
    • güle güle defterdar... güle güle defterdar...

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Urkutucu ;)

1|0
    0|0
    • lan genemı sen :D o ayak sorusundakıde bendım amca selam

• hahahaha ergen seniiiiii :) :) :) :) alkış günüm iyi başladı sayende böyle devam eder inş :)

• günün iyi geçer inş :D

• Oha çok korktum alah çarpsın cin diye bir şeyin olduğunu sanıyorsun bu yaşa gelmişsin

0|0
    0|0
    • sen önce psikoloğa git sonra tomografi çektir beyin var mı yoksa sümkürdüğünde çıkmış gitmiş mi

• Geçmiş olsun. Hepimizin başına gelebilir. +25 olmadığım halde okudum. Olmıyan diye antik kent mi vardı yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • eti cinse kolay :D

1|0
    0|0
  • Sesli güldüm.

1|0
    0|0
  • Kaz kafalı

1|0
    0|0
  • 😂😂

1|0
    0|0
  • +25 değilim okumadım, çok şanslıyım

0|0
    0|0
    • oku bısey olmaz olgun duruyosun fotodakı kız sensen kaşlarınıda al ama olgunsun oku cabuk

• evet fotodaki kız benim😳

• vıktaryas sekürityden neden kovuldun onuda sorim gelmişken

• sabah sabah :/
    ne desem şimdi bilemedim ki

0|0
    0|0
  • 5 yaşla kaybettim okumadan yorum yapıyorum izin verirsen okuyacağım 🙏🙏🙏

0|0
    0|0
  • bir dahakine 8. Kata çıkıp oradan atlamalısın

0|0
    0|0
  • Olmıyan ne ya? Olmayan yazmayı öğren önce. Daha dilimizi doğru dürüst konuşmayı bilmiyorsunuz trol yapma peşindesiniz.

0|0
    0|0
  • Birdahakine 4. Kattan at bizde kurtuluruz belki

0|0
    0|0
  • çok komik miş krdş

0|0
    0|0
  • ov may gat neler yasamissin oyle panpa

0|0
    0|0
  • bu neydi şimdi

0|0
    0|0
    • ya ben burda yasadımı anlatıyorum hıckımse laftan anlamıyorrr duyar kalmamış insanlarda

• çok korktum panpa

0|0
    0|0
  • Hastanede iken beyin ameliyatı ol bitane taktır

0|0
    0|0
  • O eti cin paketini alıp... Kullansaydın keşke bir yerde 😀

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...