Kuzenim çok açık giyiniyor?

Teyzemin kızı tatile bize geldi 1 haftadır bizde ama çok açık giyiniyor ve çok rahat davranıyor zor durumda kalıyorum etkileniyorum ne yapıcam beni de dinlemez ki dalga geçer benden 5 yaş büyük 23 yaşında.

Güncellemeler:
3ay Ya yanlış anlamayın sapık birisi değilim ama ne bileyim tuhaf oluyorum.

0|0
13|15

En İyi Kız Görüşü

• Nye dlga gecsin ki hm bu onun dusuncesizligi kuzen de olsaniz kiligina kiyafetine dikkat etmeli sonucta ev de delikanli var bsy olsa sni suclarlar smdi sn erkeksin blki annene soyleyemezsin ama babana anlat durumu o anne soyler annende kuzenine soyler ztn

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tatil ve aktabalarinda. Yani guvende.
    Gelin Hubert ilma. Neden kapalı giyinsin. Kapali giyinecrkse neden tatile gelsin.
    Kendine gel bence

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 0|0
    0|0
  • Başka şeylerle ilgilen. Tek başına takıl ya da arkadaşlarınla onun yanında pek durma. Sahil varsa orda git güneşlen yeni arkadaşlıklar edin😊

0|0
    0|0
  • Malmsn la bakma sende ya yazık ya aciorum sana..

0|0
    0|0
    • 3ay

Uygun bir dille söyle açık giyinmesi yalns birsey

• 3ay

@melodikşarkı çok dogru dedin. Ya şık olmak için illa açık saçık giyinmeye gerek yokki. Şıklıkla Çıplaklık tamamen farklı şeyler. Dekorteli giyinmek aksine ucuz gösteriyor

• 3ay

Orasida doğru ama bir şekilde kızın haberi olması lazmm yani ya ne bileyim yani

• Sen yine de uyarını yap rahatsız olduğunu söyle.

0|0
    0|0
  • Kuzeninden etkilenmen normal degil.

0|0
    0|0
  • Sıkıştır mutfakta

0|0
    0|0
  • umursamasan gözüne sokmaya çalışmaz çok açıkta giyinmez

0|0
    0|0
  • ya ev senin digilmi? soyle bir tokat at nolucak akraba sonucta dimi ya saka saka dogru olmadigini soyle rahatsiz oldugunu soyle o olmazsada brinci plan ise yarar

0|0
    0|0
  • Tokatla hakkını ver

0|0
    0|0
  • sapıksın işte ruhun bozuk sakın tecavüz falan etme kıza

1|1
    1|0
  • kendine sahip cikmayi ögren ayip

0|1
    0|0
  • Şeriat is coming

0|1
    0|0
    • 3ay

ne diyon pampa :)

• 3ay

Pampa bende çok etkiliyici felan konuştum sandım içim bir tuhaf oldu :) düşünmedim değil

• 3ay

@melodikşarkı
      Ironiden anlamayan akli kit kezban

Erkekler Ne Diyor 14

• giyinsin boş ver

0|0
    0|0
  • Ver gitsin

0|0
    0|0
  • Onu kırmadan darilmaya mahal vermeden durumu anlatmaya çalış. Ya da ailene söyle onlar söylesinler

0|0
    0|0
  • Kuzeninden etkileniyorsan daha napalim

0|0
    0|0
  • Kendine kız arkadaş bul.

0|0
    0|0
  • Yuh terbiyesiz herif nasıl ne gözle bakabiliyorsun akraban ulan. 23 yaşında sen daha 18. Git önce sivilcelerini temizle

0|0
    0|0
  • Sonra eşcinseller sapık eşcinseller şöyle 😒 Dönün bir kendinize bakın

0|0
    0|0
  • gözünü sakınacaksın napıp edip

0|0
    0|0
  • karışmaya hakkın yok ne yazık ki. uzaktan izler durursun. hayal dünyan ile başbaşasın

0|0
    0|0
  • ben teyzemın kızına asık olmustum dikkat et ):

0|0
    0|0
  • Tuvalate geç makineyi çalıştır teyzenin kızına ona şehvet dolu baktığını hisettir o düzeltmesse tavrını sıkıştır bir araya evde tekseniz gerisi sende. yapcak bişe yok

0|0
    0|0
  • yanlış sularda bogulursun

0|0
    0|0
  • Kardeşim uçkuruna sahip çık bence

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya bir şey yapacak değilim kuzenim sonucta ama uyaramiyorum da yanlis anlar veya dalga gecer siye cunku baya da cıvık birisi yapi olarak :/

• 3ay

Uyar lan ne dalga geçecek

• Şiddet. 😈

0|0
    2|0
Yükleniyor...