Hayatında hiç dayak yiyen var mı?

çocukken pederden yüzlerce kez dayak yedim. travma.

• evet yedim
    72% (21)73% (16)73% (37)Oy Ver
  • hayır yemedim
    28% (8)27% (6)27% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Çocukken annemden yemişliğim vardır. Onun haricinde kimseden dayak yemedim :) Şiddete karşıyız :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dayakci evebeynlerin ansini avrdini hatta ozellikle kendilerinin munasip tarafina 0, 5 litrelik sise su ikram etmek isterim iyi gelir mk comarlarina

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yemeyen yoktur

0|0
    0|0
  • Psikopat_hatun diyorki bizim mahallede bir deli vardı beni dövnüştü iki kere :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • dayaksız çocukluk mu olur :D

0|0
    0|0
  • Ya varya dayak manyağı oluşumdur en unutamadığım dayak ise bir kere tebeşir çalmıştım okuldan annem onları yakaladı önce onları sobaya attı sonra saçımdan tuttu mutfaktaki fayansa kafamı vura vura baya sağlam dövdü

0|0
    0|0
    • ay yazık kıyamam. benimde lanet olası peder kafayı da betona yatırıp boğazıma oturmak suretiyle alnıma kafama kafama yumruk attı, her vurduğunda kafamın arkası betona çarpıyor iki kere dayak yemiş oluyordum. bir yandan da boğazımın üzerine oturduğu için boğuluyordum

• Evlenmeyi düşünmüyorum zaten şiddet uygulayabilir bir potansiyel yok bende ezik gibi bir şeyim

• lütfen kendine öyle söyleme. her şey çok güzel olacak.

• Cok yedim hemde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben günde 4 öğün yerdim. Kablolarla kemerlerle falan. keser sapiyla. 10 senedir gorusmuyorum o serefsizle. Ama şimdi geçen de arazi sövsüm serefsize

0|1
    0|0
  • Çocukken çok haşarı idim.
    Çok kavga ederdim.
    Ama unutamadığım bir hatıra var. Sınıf başkanı Leyla isminde bir kızdı. İshal olmuştum, geç geldim adımı tahtaya yazdı. Silmesini söyledim. Hayır dedi. Sonra dedim ki, hastayım. Bana ne dedi. İshalim akıllı dedim, eee nolmuş gerrizekkalı dedi ve itti. Bak itme fena olur dedim, tokat attı. O gün o sağlık ocağına ben disipline gittim.
    😃
    Kadın dövmek harbi kötü bir şey. Zevki olmuyor...

0|0
    0|0
  • Perdeden yüzlerce dayak yedim diye okudum bir an şok geçirdim

0|0
    0|0
  • Çocuğunu dövmeyen dizini döver. Ben de dövüldüm ama 3-4 kez. Abimler fazla dövüldüler iyi ki de dövülmüşüz

0|0
    0|0
  • Yedim ve yedirdim. "Burnum kırıktı, en son dayak yeme ve yedirme olayının ardından, ön duvar yamuldu"

0|0
    0|0
  • 1 kere Lisede o da yanlış anlaşılma

0|0
    0|0
  • Sokak ortamdında kavgada teke tek pedr dayak yemiyen yoktur

0|0
    0|0
  • Babadanda yedim dışarıdaki insanlardanda dayak atmak dayak yiye yiye öğrenilir :)

0|0
    0|0
  • Bir tokat dahi yemedim.

0|0
    0|0
  • Yedim

0|0
    0|0
  • Terlik yemiştim 1*2*kez ama onun haricinde birşey olmadı

0|0
    0|0
  • Su yemedim dien iki kisiyi cok meral ettpm heee

0|0
    0|0
  • Kardeşim yüzünden dayak yedim bir kaç kere.

0|0
    0|0
Yükleniyor...