Türk erkekleri neden bu kadar cimri ve abaza? Not: hepiniz için konuşmuyorum. ?

bence çoğu bir halt olamamış tek zevkleri kadın be ceplerindeki 3kurus para sizce? Tekrar not: hepiniz için konuşmuyorum. ? Evli olup azmışlar içinde konuşuyorum utanmıyor musunuz?

0|0
119

En İyi Erkek Görüşü

• selam günaydın neden öyle konuşuyorsun yarın senin de başına gelir sen de ozaman azarsan parmaklamama dalarsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evli olup azmislar m hahahhahaa 😂😂😂😂 haklisin bacım tam
    Pe
    Ze
    Ven
    K
    Leer

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Sen kadinsin bekarim keşke bir kadınım olsa da şu an bor doysam kese. Abaza olmasoni anlat! ak çok basit y benim gibi salak ya da fazla azru ediyor. Dusunsee 30 yaşında ! master bitirdim hala okuyorum bir kiz eli tutmamisim onu bırak 28 yasina kadar hiç iliki yasyamadim onu da birak geňl ev olmassa kadının göğüsleri kasların gibi set sanıyordum yumuşatılmış haldeymis. sen olan aaza olamz misin? Bilmiyorum keşke evlenme maddiyayim olsa da gozlerimi haramfn korusam duusene aksa! Eve gel kadın hazir sarıl saah dusa kos sonra ekek parasına al aksa! Derdoni alan kadondir her seyini alsın ama sabah canım ister mi? Yok ahhh nlasnz kainlar 35 sonra lafalar çalışıyor mam i isten gecoyor...

0|0
    1|0
  • saçmaladın :D kocaman saçmaladın :D :D gizli üyelikten çıkarsın her türlü tartışırım seninle küfürsüz medeni bir şekilde :) cesaretin var mı

0|0
    1|0
  • Ezik mahlukatlar.

1|0
    0|0
  • Sizin de tek derdiniz cebimizdeki üç kuruş para o nolcak peki

0|0
    1|0
    • Haha benim ben kimsenin 3kurısuna bakmam Can'ım

• Iq kaç ya herkes için konuşmuyorum dedim orda 2 kez bas git

• Sen hakediyorsun bence umarım karşına hep oyleleri çıkar tuhaf insan

• Utanmıyorlar demek ki

0|0
    0|0
  • Ben bekarım, cömertim ve cinsel durtulerım tavan olsada hskım olabılıyorum

0|0
    1|0
  • İyi bari hepimize giydirmemişsin. İşin için de vallahi ben yokum abla.
    Ben onlardan değilim :)

0|0
    0|0
  • Utanmıyormusunuz lan

0|0
    1|0
  • Hiç bir zaman bir kadına bakmadim. Annemin yetiştirdiği temiz çocuk olarak kalacağım.

Cimriler cennete giremez.

0|0
    0|0
  • haklısın ama zengin cömert oluncada paracı kızlar üşüşüyor

0|0
    0|0
  • Cebinde para azsa bonkerlik yapamaz , abazanlık herkesde var

0|0
    0|0
    • Tabi herkeste var ama öküz gibi var bazılarında ya

• Çaplınlık olarakmı diyosun yoksa saçmalama adına mı abazalıkdan kastınız

• Bende sunu merak ediyorum neden Turk kizlari daha mantikli sorular sorup kendilerine ve bize birseyler katacak kadar zeki degiller? "Herkes icin demiyorum"

0|0
    0|0
  • Hepsi öyle hepsi türk degilmi

0|0
    0|0
  • erkek için demiyorum para denilen o illete tapanlara sövesim geliyo kız erkek farketmez kağıt parçası için yapmadıkları rezillik kalmıyo

0|0
    0|0
  • Chomar story bro

0|0
    0|0
  • utanmiyorum

0|0
    0|0
  • Neyse üstüme alınmadım. Sadece erkek değil, çoğu insan parayı fazlasıyla seviyor malesef

0|0
    0|0
  • Utandıklarini veya utanacaklarini mi dusunuyorsun? Turk erkekleri deme ayrica sunlara Turk erkekleri serefli ve namusludur kimseue yan gozle bakmazlar gercek Turk erkeklerinin sayisi cok fazla ama bu kanı bozuk olan soysuz heriflerin sesi çok ciktigi her kizla ugrastiklari icin neredeyse her erkegin oyle oldugunu dusunuyirsun aslinda gerçeklerle uzaktan yakindan alakasi yok

0|0
    1|0
    • Aslında biliyorum bunu ama söyledi Türk işte napıcaksın 😒

• Eğer o kişinin kani bozuksa ve soysuzsa Turk diyemezsin cunku kani bozuktur ve soysuzdur 😂Onlarla karistirilmaktan ve yabanci ulkeler dahil bircok yerde Turk adinin karalanmasi beni hic mutlu etmiyor sahsen.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...