Neden Hep Suçluyum?

Evde ne olursa suçlu olarak ilk beni düşünüyorlar 18 yaşımdayım ve ölmek için can atıyorum nerdeyse hiçbirşeyim yolunda gitmiyor bugünki olaydan sonra Can'ıma tak etti üniversite sınavları falan derken boş bir Zaman yakalayıp ağustos ayımı tatil olarak yaşamak istedim dün gece babam gelip bana çalışmak isteyip istemediğimi sordu lüks bir mekanda garsonluk derdi maaşı iyi olduğu için gitmeyi istedim sabah koltukta şekerlerken babam bende bir el lol oynayım dedim aradan 15 dakka geçmeden babam uyandı ve hemen kalk gidiyoruz görüşmeye falan dedi bende oyuna konsantre olmuştum bekle baba falan derken iyice zorladı bianlık sinirle bende çalışmıyorum gitmiyorum işe felan dedim sonra olan oldu sabahtan beri konuşmuyoruz anneme interneti kestireceğini felan söylemiş ben öyle her dakka bilgisayar başında duran biri değilim ama benim herşeyim aileme batıyor ben ne zaman bişeyi yanlış veya kötü yapsam annem bütün sülaleye yayıyor buda beni deli ediyor babam benle bir iyi bir kötü küçük kardeşim 15 yaşında sütten çıkma ak kaşık her söylediklerinde bilmiyorum ayağına yatıyor ve herşey bana patlıyor bıktım artık bana yardımcı olun sinirden ağlama seviyelerine geldim saçımı başımı yoluyorum bıktım.

0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...