Neden Hep Suçluyum?

Evde ne olursa suçlu olarak ilk beni düşünüyorlar 18 yaşımdayım ve ölmek için can atıyorum nerdeyse hiçbirşeyim yolunda gitmiyor bugünki olaydan sonra Can'ıma tak etti üniversite sınavları falan derken boş bir Zaman yakalayıp ağustos ayımı tatil olarak yaşamak istedim dün gece babam gelip bana çalışmak isteyip istemediğimi sordu lüks bir mekanda garsonluk derdi maaşı iyi olduğu için gitmeyi istedim sabah koltukta şekerlerken babam bende bir el lol oynayım dedim aradan 15 dakka geçmeden babam uyandı ve hemen kalk gidiyoruz görüşmeye falan dedi bende oyuna konsantre olmuştum bekle baba falan derken iyice zorladı bianlık sinirle bende çalışmıyorum gitmiyorum işe felan dedim sonra olan oldu sabahtan beri konuşmuyoruz anneme interneti kestireceğini felan söylemiş ben öyle her dakka bilgisayar başında duran biri değilim ama benim herşeyim aileme batıyor ben ne zaman bişeyi yanlış veya kötü yapsam annem bütün sülaleye yayıyor buda beni deli ediyor babam benle bir iyi bir kötü küçük kardeşim 15 yaşında sütten çıkma ak kaşık her söylediklerinde bilmiyorum ayağına yatıyor ve herşey bana patlıyor bıktım artık bana yardımcı olun sinirden ağlama seviyelerine geldim saçımı başımı yoluyorum bıktım.

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Universiteyi bitir isine basla ayri eve cik
    ya da babani karsina al sakin bir dille anlat

0|0
    0|0
    • 3ay

Üniversite bitene kadar intihar etmezsem öyle yapıcam ☺️

• 3ay

Bak güzel söylüyorsun diren diye ama bide şöyle düşün Türkiye'de birde İstanbul'da ne Zaman iyi veya merhametli biri winner olmuşki ben olayım herkes iyi niyetimden kaybettim diye yakınırken ben olsam ne fayda

• 3ay

İstanbul'da bende yasiyorum ve evet haklisin cogu insan samimiyetsiz cikarci koca sehir her turden insan var amaaa hepside oyle degil sen deger verdigin insanlari yanlis secmissin bende kazik yedim ama sirf 1 ya da 3 kisinin serefsizligine ya da yanlisini kimseden cikarmadim veee merhamet konusuna gelirsek merhametliolman kayip degil artidir ama dogru kisiye...
      O iyiniyetimden kaybettim digen insanlar yanlis insanlar secmisler sende buyuk ihtimal oylesin..
      Eger cevrende arkadas cevrend3 oyle insan yoksa cizgini cek mesafeni koru kimse birsey yapamaz ama duygusuz olma senide yorar ruhunuda

• ilk çocuksun sanırım

0|0
    0|0
    • 3ay

Evet maalesef

• 3ay

Keşke keşke bulsam öyle arkadaşlar ama oturduğum çevrede ne kadar malın var Nasıl bir arabaya biniyorsun Veya Nasıl bir motora biniyorsun seviyesinde insanlar olduğundan zor

• 3ay

sanaldan edinmeye bak

• Sende onların bir evladısın emin ol kötülük düşünmezler. Arada bana da patlarlar ama cevap vermem sessiz kalırım. Eğer üstüne giderlerse sessizce uzaklaş oradan odaya gir, sakinleşince çık hatta bazı zamanlar haklı olduklarınıda düşünebilirsin. Kısacası bende 18 yaşındayım ve uğraşmak için uğraşıyorlar bazen :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Ben uğraşılacak bir tip değilim biraz deli doluyum çabuk sinirlenirim ama onca şeyden sonra inan evlatlık mı edinilenim acaba diye düşünmedim değil ☺️

• 3ay

Onları kötü bilme de yinede her şeyin çaresi vardır :)

• 3ay

İnşallah ben öyle hep son model telefonum olsun veya ne bileyim ben yatıyım onlar alsın tarzında yaşayan biri değilim bişey için çabalarım olduğu kadarını kendim yaparım gerisini ailemden isterim ama en ufak şeyde beni hep suçlamaları hep kötü görmeleri gerçekten beni yakıyo

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...