Siz Türk kızları ve egoları (video)?

Hayır yani bir güler yüzlü teşekkür edip devam etmek çok mu zor geliyor bizim Türk kızlarına anlamadım gitti. Nedir bu havalar?

Güncellemeler:
//Güncel
Bknz güncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir kız ya hayığğğğr diye atarlanıp gitti anlayamadım... yanlız insanlar o kadar uzak ki samimiyete biri iltifat edince bişey diyince saçma sapan tavırlara bürünüyorlar herkes için demiyorum tabi ama videonun genelinde öyleydi gerçekten gülümseyip teşekkür etmek bu kadar zor mu anlayamıyorum.

0|1
    0|0
    • Malesef öyle. içlerinde sanki insanlık adına birşey kalmamış gibi hareket ediyorlar, gerçekten çok yazık

En İyi Erkek Görüşü

• Ya resmen nefret ettim. Hiçbir kız kusura bakmasın ama azcık g. tü olanın havasından geçilmiyor.
    Ulan keşke beynin olsa.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ahaha 😂😂😂deney eğlenceliymiş tabii kezbanları çıkarırsak

2|1
    0|0
    • Deney eğlenceli kızlar değil sokakta bunlar gibi binlercesi hatta milyonlarcası var malesef

• evet oyle kızlarımız çok egoistler çok özellikle ergenler yani neyine bu ego anlamlandıramıyorum😒

• Adamları neden bozuyorlar ki odunlar

0|1
    0|0
    • Takındıkları tavırdan hal hareketlerinden belli oluyor neden olduğu insanlıktan nasibini alamamışlar

• hayığğğğrr ne ya

0|1
    0|0
  • kezban piremsesler hahahaha hepsi mal

0|1
    0|0
  • Banada bundan yapsınlar fkkf

0|0
    0|0
  • Bayılırız :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu aptal telefonlarını bırakıp insanları mutlu eden bir teşekkür çok mu fazla anlamıyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...