Ahmet kayayı sevmiyorum lan zorlamı? Her şarkısında anne diyor süt kuzusu gibi Öyle değilmi?

Hiç sevmiyom onu bildim bileli

Güncellemeler:
Zorlamı

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Seversiniz ya da sevmezsiniz, bu sizin tercihiniz. Fakat nereden vuracağınızı şaşırmanız komik. Eğer o şarkıları araştırsaydınız, sözlerinin Ahmet Kaya'ya ait olmadığını ve aslında birer şiir olduklarını bilirdiniz. Mesela ''Şafak Türküsü'' Nevzat Çelik'e; ''Penceresiz Kaldım Anne'' ise Yusuf Hayaloğlu'na ait şiirlerdir.

2|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet kaya hayranı değilim fakat devrimci bir müzisyen dayak yiyor hapishanelere düşüyor ülke dışına çıkartılıyor hep vatan sevgisi hep hüriyet senin dediğin gibi bir insan olsa zaten 2 dayak yediğinde direkt köyüne kaçardı hayattı boyunca mücadele etmiş bir kişi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• ne anlarsın sen ya bide süt kuzusu diyor, yaşını belli etme olgunca düşün,

0|1
    0|2
    • ne anladın söyle bi? :D

• önemli olan benim ne anladığım degil ki, senin hiç aile kavramına ve sevgiye deger vermediğini görüyorum burda, o özlem, mecbur bırakılma duygusu yok, onun dışında zaten sevme zorunluluğun yok, sadece eleştiri tarzına diikat etmen gerek

• :D Konuyla alakası olmayan kız çeşiti temsili :D

• Kim bu çocuğa Ahmet Kayayi zorla sevdirmeye calışıyor? Sevmek zorunda değilsin canım ya

0|1
    0|0
  • TAMM sevme 😂

0|1
    0|0
  • Ben ne severim ne nefret ederim. Tanımam.
    Sevme zorunluluğu niye olacakmışki

0|1
    0|0
  • Merak etme yalnız değilsin ;)

0|1
    0|0
  • Tamam sevme? Bu neyin sınırı:D

0|1
    0|0
  • HELAL

0|1
    0|0
  • Sevmek zorunda değilsin kardeş biz severiz

0|1
    0|0
  • Sevme napalım

0|0
    0|1
  • Pek dinlemiyorum ama guzel sarkilari var

0|1
    0|0
  • Büyük bir kayıp icindesin

1|0
    0|1
  • sen ne dinliyon ya

0|0
    0|1
  • Sevmıyosan sevmıyosundur yani

0|0
    0|0
  • zorunda değilsin😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sevmek zorunluluğu yok güzel kardeşim. ANNE demek süt kuzusu olduğunu göstermez biz buna ANNE sevgisi,
    özlem, hasret diyoruz 😉

0|1
    0|0
  • e sevme bro ne yapak şimdi

0|0
    0|1
  • Gizli olmasaydın keşke ben de hiç sevmem vatan hainini

0|1
    1|0
  • Olabilir de bunu söyleme gereği duyman ilginç mesela ben de sevmem kendisini ama hiç söylemedim.

0|1
    0|0
  • AHMET KAYA da sana aşıktı

0|0
    0|1
    • niye bu kadar savunuyorsun ki?

• O şarkılar da neden anne geçiyor biliyor musun? ya da şarkıların yazarının Yusuf Hayaloğlu olduğundan bir haberin var mı? Sanmıyorum

• ilgilenmiyorum

Yükleniyor...