Bazı aileler evlatlarıyla sınanırken sanırım bizde aikemizle sınanıyoruz?

Ben çocukluğumdan beri babamın anneme şiddet uygulamasına şahit olmuş 7çocuktan 6. sıyım. Gel zaman git zaman babamı artık bu konuda törpülemeyi başarsıysak da bu defa iki abim başladı bize yani kızkardeşlerine el kaldıemaya.. Annem hıllarca şiddet maduru olmasına karşın abilerimden taraf durmayı tercih ediyo kafa yapısı belli çünkü "erkeksiz ne yaparız". Belki de haklıdır ama annemin bu tutumu yüzünden bizde dayağın tadına varmaya başladık. Ki dayağı yaptığımız ayıp bir hareket veya hakedicek herhangi bir sebepten dolayı yesek bir parça haklı olabilirler belki ama sırp stres topu olmak hiç de iyi bir şey değil. Velhasıl kelam ben bu ortamdan kurtulabilmek için ilk seneden ünüversieye kaçtım fakat kardeşim (liseli) henüz bu ortam içinde ve sınava hazırlanmaya çalışıyo. Siz bu durumda olsanız ne yapardınız?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kapıyı çarpar giderdim !
    Onların benim biyolojik ailem olması ileride bana sıkıntı yaratacak travmalar yaşatmalarına yetkileri olduğu anlamına gelmez.
    Hadi ufakken mecbur sabretmek zorundasın ama 18 yaşını geçtikten sonra sen kendinden sorumlusun, ne yapmak istediğin, nasıl yapmak istediğin konusunda son kararı verecek olan sensin.

0|0
    0|0
  • Cok gecmis olsunm allah yardimcin olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...