İngilizce konuşacak kimsem yok?

Kendimi çok kötü hissediyorum kursa gidiyorum ama daha başalrdayım pre seviyesinde ama konuşacak kimsem yok hello talk diye bir program indirdim kimse yok konuşmuyolar karışık bir program kimi bulucam da konuşcam ben of off? Nasıl sökcem bu ingilizceyi..

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bana ingilizceden bahsetme, ingilizcen yerin dibine batsın, ateşlerde yanıp kül olsun, lanet olsun böyle dile, canı cehenneme ingilizcenin, ingilizce sen ki benim Anastasiamı aldın... kızıl saçlımı, mavi gözlümü, güleryüzlümü aldın. artık nefret ediyorum bu dilden..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Writing ile olmaz bu işler..

0|0
    0|0
    • nasıl olabilir

• yüz yüze konuşacağım kimse yok malesef

• Yapıcak birşey yok o zaman, ben zamanında ingilizce bildiğimi sanırdım tabi hep yazarak. Turizm okuduğum için staj yaptım kuşadasında sürekli yabancılarla içiçeydim gittiğimde aptal gibi oldum, en küçük bir "what are you doing" kelimesini bile öyle bir aksanla söylüyorlar ki anlamıyorsun. O zaman anladım yazarak çizerek olmuyor bu işler, pratik gerektiriyor.

• bu seviyede iken gerçekten konuşabilir misin? bol bol kitap oku, mektup arkadaşı edin, sitelerden yabancı arkadaş edinebilirsin, ama haydi telefonla ara beni dediğinde bilmediğin bir çok kelime olacaktır

0|0
    0|0
  • hello talk çok kulanışlı ben zamanında bir sürü kişiyle konuştum sen muhabbet açamıyor konuşmanın devamını getiremiyorsan sıkıntı oluyordur çünkü her ırktan bir sürü kişi var amaç ingilizceyi geliştirmek değil mi önüne gelene yaz

0|0
    0|0
  • We can talk to each other.

0|0
    0|0
  • You wont be able to talk to anybody and for a high chance you'll die alone around people whose doesnt have an idea about english. Bwhaha

0|0
    0|0
  • ben o dil okullarından birinde exam class öğretmeniyim :) bu tüm öğrencilerin problemi

0|0
    0|0
    • ne yapabilirim

• Şimdi önemli olan tabikide lakin konuşman lazım diyenleri çok takma çünkü konuşcak birini bulmak inanılmaz zor bulduklarında genelde ingilizceyi bilmeyen insanlar olur yani demek istedigim hiç bir ingiliz vatandaşı açıp senle muhabet etmez amerikalılarında konuşma olayı daha değiik oldugu için sen anlayamazsın bu konuda en büyük yardımcımız ise konuşan kitaplar oluyor internettede bolca bulabilirsin hatta youtube de bile var bunlar bir noktadan sonra hem senin grammar yapını hem fark etmeden konuşma yapının hemde duyma yetenegini geliştiricektir

• teşekkür ederim

• Yabanci chat sitelerinde

0|0
    0|0
  • Omegleye gir ingilizcede master yaparsin

0|0
    0|0
  • Speaking de pratik yapmak lazım writing ile değil

0|0
    0|0
  • why _

0|0