Sevgilimin kız kardeşine karşı hem çok utanıyoruz hemde onun için çok endişeliyiz?

Bugun sevgilimin evine gittim ailesinin haberi yoktu. kardeşi 15 yaşında onunda evde olduğumdan haberi yoktu ve bir hışımla odaya daldı biraz uygunsuz yakaladı bizi. çok utandık ikimizde. ama asıl dert ettiğimiz konu onun etkilenmesi. bu tarz bişeyden etkilenir aklına takılır normal karşılar diye çok korkuyoruz. Öz kardeşim gibi seviyorum yanlış yapmasını asla istemiyorum. sizce nasıl konuşmalıyız? sırf biz utanmayalım diye ben içeri geçtiğimde hiç bir şey yokmuş gibi sıcak davranmaya devam etti öptü sarıldı defalarca daha da utandık sevgilimle. çok endişeleniyoruz ne yapmalıyız? nasıl konuşmalıyız da hem bizi yanlış anlamaz hem de aklında böyle bir olay yer edinmez?

Güncellemeler:
Bu cinsel bir soru olsaydı herkes cevap verirdi...
burayaaaa

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Ergenliğe girmiş zaten o anlamıştır anlayacağını.

0|0
    0|0
    • Sonuçta bir kız ve normal karşılayamaz bu durumu

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamam ya. Kapıyı kitleseydiniz keşke. Çocukken ya da kucukken cogu cocuk ailesinden baslıyo zaten ses duymaya ya da gormeye. Merak etmeyin o yuzden cok buyuk etki etmez. Yasına baglı birazda tabi. İgrenmemis anlasılan. Hic gormemis gibi davranıyor. Acmayın bu konuyu

0|0
    0|0
    • Beni çok seviyor öz ablası gibi. benden öyle bişey beklemez diye düşünüyorum şahsen benim çok sevdiğim bir yengem olsa öyle yakalasam o yaşlarda çok soğurdum ondan. çok üzüldük sevgilimle. o da kardeşinin etkilenmesini istemiyor çünkü seneye büyük ihtimal başka şehirde okuyacak korkuyor o yüzden

• Anladım kötü düsünmeyin.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• o an tam olarak ne durumdaydınız?

0|0
    0|0
    • Seks yapıyorduk

• bakakaldı sonra hemen kapıyı kapadı. ardından bizde giyindik çıktık odadan sevgilim dedi bak sana bir süprizim var ablan geldi diye. sarıldı öptü hoşgeldin çok özledim seni falan dedi çok sıcak davrandı. şahsen benim abimin sevgilisi yapmış olsaydı benim midem bulanırdı kızdan sert yapardım. ama çok tatlı biri ve benide çok seviyor kötü hissetmeyelim diye normal davrandı

• hmm anladım...

• Hafızasını silmiyorsan mümkün değil

0|0
    0|0
    • ne yapacağız?

• Çok saf ve temiz bir kız. Düşündüğü tek şey dersleri

• Kimse hakkında kesin konuşma

• nasıl edinmez ya. sürekli düşünür artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Az dikkat ama + 18 likmiydi yaptiklariniz

0|0
    0|0
    • evet ikimizde çıplaktık sevgilimin totosu kapıya dönüktü benden çok abisini gördü

• Okullar tatil oldu herhalde memleketimize geri döndük :D onlara gitmiştim işte

• Hımm anladım 😂😂

Yükleniyor...