Sürekli depresyon hali ve insanlardan kaçma isteği?

Sizce neden sürekli bul haldeyimdir veya bu halde olan var mı neler yapıyorsunuz kurtulmak için?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Depresyon halin seni insanlardan kaçmanı depresif olmanı istiyor, aynısını yaşıyorum arkadaşlarım arıyor telefonları açmıyorum dışarı çıkıp gezesim gelmiyor
    Kırılma noktası senin sürekli birileriyle konuşman, olumlu düşünmen, salakça da olsa herşeye tebessüm etmen :)

0|0
    0|0
    • Tebessüm ediyorum da insanlarla konuşmal istemiyorum

• O da olabilir

• hastayım dersen hasta olursun bu kadar basit

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Daha fazla sosyal faaliyet ve daha fazla insan al hayatinam. Bos zamanlarini doldur.. bir bakmissin depresif olacak zamanin yok (,

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayız üstüne git ve daha sık sosyalleşmeye zorla kendini sıkılsan kaçmak istesende zorla eğlenmeye çalış mümkün oldukça yalnız olarak yapılan hobiler ve faaliyetlerden kaçın

0|0
    0|0
    • Denemeye çalışırım ama içimden gelmeyen şeyler yapacağım

• Rica ederim hayırlı geceler

• Sizede

• topluma karış insanlarla konuş bende öyleydim düzelirsin

0|0
    0|0
    • Ama içimden yapmak gelmiyor

• yapacaksın bende senin gibi diyodum ama sonradan düşüncemin çok saçma olduğunun farkına vardım

• Umarım bende fark ederim

• muhtemelen 20-21 yaşındasın normal zamanla geçer internete verme kendini verirsen zor git bir iş bul çalış :)

0|0
    0|0
    • Tüm gün evdeyim iş falanda yok malesef

• İstanbul'da falan yaşıyosan iş bulman sorun olmaz sosyalleşirsin bu şekilde olunca. Hem bişeylerle meşgul olman senin için daha iyi olur zihnini boşaltırsın :)

• İnsanları takma. Onlar senin dostun değil sen bu hayata ölmek için geldin. Kimseyle anlaşmak zorunda değilsin.

0|0
    0|0
    • Zaten böyle düşğnmeye başladım ve bu beni korkutuyor çünkü hayatın en başındayım

• Gizli kullanıcılığı kaldırsan sankim benim için daha kolay olucak

• Kaldırdım

Kızlar Ne Diyor 3

• Var malesef

0|0
    0|0
  • Sevgi yetersizliği sonucu dikkat çekme isteği

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey yapmıyorum insanlar bana uzak olsun ben onlara uzak olim

0|0
    0|0