Ben bir yabancıyım TÜRKLER neden uluslararası alanda başarısız yani hiçbir alanda tanınmıyo ve birinci degil mesela?

fener bugün monacoya elendi ama antebe elenmiş gibi üzülüyolar zaten beklenen bu degilmi neden kendini bişey sanan bir millet bişey daha dünyanın hiçbir tv kanalında bu akdar reklam reklamda şımarıklık günde 1 kanalda 100 tane telefon reklamı olmaz TÜRKELR her alanda lokal hep kendi aralarında ben bugün sinirlendim fener elenince?

Güncellemeler:
tvlere bakıyorum hep yalama demet akalın falan aaaaa agsaaafa diye anırıyolar sorsam tüm tanıyo türkleri
sdfghjjklşiş

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizim Atatürkümüz binlerce yabancılara bedel merak etme

0|0
    0|0
    • birde şimdi sen atatürkü herkes tanıyo zannediyosun dimi ee bana inanma git sor bak elinizden telefon düşmüyo git bir foruma sor 10 kişiden 1 kişit tanıycak 2 çıkarsa profilimi açıp ben eşegim diye bagırıcam

• Ben ne diyorum sen ne diyorsun seninle sohbet dahi edilmez sende gerici bir canımsın o zaman.

• ben gericiyim ama hep tur geçerim başbakan olsam

Erkekler Ne Diyor 2

• Türk milletini iyi bilirler. Batı Türkiye'yi Türkler'den iyi analiz ediyor, tanıyor.
    Kurtuluş Savaşı dolayısıyla.
    Bu yazdıklarınızın sporla bir bağdaşması doğru değildir.
    Fenerbahçe özel bir kulup ve şirkettir.
    Türkiye yi temsil ettiği için onun desteklenmesi gayet normaldir.

Ama önce sizin gibi içimizdeki İrlandalılar bitecek !

0|0
    0|0
    • ya sen en diyosun canım ben telefonu kırdım lan fener elendi die mal oglu mal salak ben irlandalı olsam zaten feneri desteklerim çünkü irlandalılar türkleri sever

• gerçegi görene kadar hergün sigiliceksiniz

• bide ben en anlatıyom dimi? bak benim lafım 100%100 türk kanı talıyanalra bana göre sen sivaslı falan sın yani 1005100 türksün bu endemek benim için bir hayvana bişey anlatmakla eşdeger benim kanımda yabancı kanı 1 grm bile olsa oldugu için realist düşünebiliyorum

• Yabancılara yabancıyım.

0|0
    0|0
    • evet dedigimde o mesela şuna benziyo benim babam en güçlü kim dedi? ben

• Yaşından dolayı sallamadım desek daha doğru olur. Türk olupta türk değilmiş gibi soru sormak büyük bir sorun.

• nerden biliyosun annenemi sordun bütün türkçe konuşanları türkmü zannediyon ben 6 dil daha biliyorum koçum hemde en argosundan sana burda sırpça bir söverim lantince anlarsın

Yükleniyor...