Arkadaşım ve kardeşi aşırı şekilde (dizi bitmiş olmasına rağmen) deli gibi Aşkı memnu dizisini izliyor?

Hani öyle bir derecedeler ki kız nişanında orada ki dansı yaptı onun müziğiyle çıktı ve hergün ama hergün bunu izliyor. Kardeşi desen o da aynı her gün satlerce okulda teneffüs aralarında etütü beklerken akıllı tahtadan Aşkı memnu izliyor ve bence bu kadar bağımlılık normal değil. Bunun sebebini merak ediyorum

Güncellemeler:
3ay Evet benim de sevdiğim araa bir açıp izlediğim diziler var ama onların ki normal dışı bir bağlanma ve davranışlarını da çok etkiliyor mesela babaları hastane de kalmak zorunda kaldı 1hafta kadar tabii ozaman küçük olanın okulu var öğlenden gece 03.30 a kadar Aşkı memnu izlemiş ve annesi artık ne kadar bunaldıysa ( o kadını da tanıyorum normalde çok sakin) çığlık ata ata zorla sürükleyerek elinden bilgisayarı almış. büyüğü desen o daha beter...

0|0
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• televizyonu al kafasına fırlat

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 4

• Olabilir neden olmasın. Sadece yabancı dizilere bağımlı olunacak değil ya 😂

0|0
    0|0
  • Benim arkadasim da oyle. Bihter' e olan hayranligi ve oyuncu olma isteginden dolayi

0|0
    0|0
  • Ahhahaha ilk defa boyle bisey duydum 😂

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...