Özenilenen merakla bakılan bir hayatta mutsuz olmak yalnız olmak çok kötü hissediyorum detaya bakar mısınız?

Belki birçoğunuza garip gelecek belki beni bulmuştu bunuyor diye yadırgıyacaksınız. Hayatımda çok mutsuzum. Biraz önce terasa çıktım Deniz'le arasına sadece bir yol bulunan 3 katlı bir evde oturuyorum. İnsanlar sahil yolunda yürüyüş yapıyor bir çoğu kafalarını kaldırıp oturduğum eve hayranlıkla bakıyor, tam çaprazda küçük bir sahil kenarı kafeteryası var. Orda oturanlardan bir bölümü zaten mutlaka bizim evimizi izler. Sonra iyice sıkıldım bahçeye çıktım salıncağa oturdum. Yürüyüş yapan insanlar bahçenin içine doğru bana bakıyor hayran hayran. Onların gözünde ne kadar ulaşılamaz biriyim değil mi. Böyle bir evde yaşıyorum kim bilir nelere sahibim. Halbuki akşam yemeğinde babamla kavga ettik şuanda herkes her zaman yaptıkları gibi, babam aşağıda Hukuk kitapları okuyor, arada telefonla konuşuyor, annem üst katta kendi odasına kapanmış konumda. Bakın yatak odası demiyorum kendi odasına babamla annemin odaları bile farklı. Ya o hayran baktıkları evin içi aşırı sessiz sıkıcı. Çok üzüldüm çok mutsuzum. Güvenlik görevlisi bana kendi yaptığı çaydan getirdi ilk kez abi diye hitap ettim adam ciddi ciddi mutlu oldu hisettim. Bu bile beni duygulandırdı, özenilen hayatlar içinde yapayalnızım arkadaşlar. Çok üzgünüm. Neden böyle oluyor? Çok yoruldum artık?

Güncellemeler:
Bütün görüşler bana bir fıkır verdi iyi kötü bir düşünce oluşturdu çok teşekkür ediyorum

0|2
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sen para değil gerçek bir huzur istiyorsun parayla gülen yüzler değil insanlık için güler yüzler arıyorsun

0|1
    0|0
    • Bellide doğru ama çocukluğumdan beri bundan başka bir hayatım olmadı hep bu merak edinilen hayatta mutsuz bir çocuktum mutsuz bir gençtim

• Ben arkadaşlarımı sevmem ki

• Hayır yeni arkadaşlar edin dedim şu anki arkadaşlarının dışında

En İyi Kız Görüşü

• Herkes ihtiyacı olan şeyleri ister. Yoldan geçen insanlar muhtemelen böyle evim olsun gerisi boş der sense mutlu olmak istiyorsun, ihtiyacın olan şey bu. Aile ilişkileri çok karışıktır kafa yormayi birak bence sadece ilerde olacaklari düşün, sen ilerde çocuğuna asla böyle yapmayacaksin mesela istediğin sevgi bir gün biri tarafından doldurulacak yeterki sabret. Yıldızlara bak ve de "ben asla onlar gibi değilim. Ben mutluluk isteyen biriyim." Her yıldız senin umudun olsun. Yalnız değilsin istersen seninle arkadaş bile olurum ama mutlu olmayı dene. Hobi edin mesela seni gülümseten bir hobi. Sonra mutlu günleri bekle. Umutla kal!

0|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim öyle bir güzel yorum ki gerçekten eig. Ben gerçekten onlar gibi biri değilim asla böyle yapmayacağım çok çok teşekkür ederim ben hep mutsuz bir çocuktum mutsuz bir genç oldum hayatım hep böyleydi

• Hobin gülümsemek olsun bence sanada çok yakışır. Aklındaki mutsuz görüntüyu görmemeye çalış her zaman işe yarıyor.

• Çok teşekkür ederim söylediklerinin hepsini deneyeceğim
      canım

Erkekler Ne Diyor 2

• Ev mal mülk para olsa ne olur huzur olmadıktan sonra :(

0|0
    0|0
    • 👀Hiç birşey dışardan göründüğü gibi değil dışı başkasını içi de içindekini yakar 😒

• Ben arkadaşlarımı sevmem ki yanı hoşlanmam çevremden

• Derdin sıkıntın olursa canın sıkılırsa arada yaz yanlız kalma İnşallah derdin kederin olmasın hep mutlu olasın.

• Yaşadıklarını tahmin edebiliyorum ya ama yapabileceğin en kısa sürede aileden uzaklaşmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Senle kanka olalım ben seni mutlu ederim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim şimdi tavsiyeler daha çok ilgimi çekiyor

• Sorunda orta maddiyat herşey değil bende mutsuzum senin gibi ya galiba biz depresyonu seviyoruz 😓

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum canım ama benim ki depresyon değil sevgi eksikliği

Yükleniyor...