Aynı Marka Aynı Model Aynı Renk Araba ile Kırmızı ışıkta Yan Yana Gelince Ne olur? (Detay Kısa)?

Camı açıp yarısalim dedi. Marmara Ereğlisi ile Tekirdağ arasında 40 km lik kadar düz bir yol var. Kimseyle yarismadigimi söyleyip teşekkür ettim. Korkakmısın Seni gören de adam zanneder dedi. Sonra Yarışmadım ama sürekli arkadan sellektör yaptı. benim plakam 35 MKA 87 onun 59SA599. En sonunda sağa çekip durdum indim. o da durdu indi. Senin yerinde olsam At Arabası kullanırdim dedi. Peki Dedim tamam yarısalim. Benzinin yoksa ben alayım dedi. Sonra istemesem de Çorlu shell benzinligine ilk giren kişinin yarışı kazanacağını söyledim Tamam dedi. Yarış Bitti ve Sizce Ne bu olayın sonunda Ne olmuş olabilir. Karşıdaki kişi Bayandı

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ohaa çok romantik 😬

0|1
    0|0
    • Denk geldi işte

• bir ara İzmirli arkadaşların varsa okuldan filan Kadıfekalede yaşayan insanları sor. Bizim en zayıf yönümüz sokak hayvanlarının kötü durumları Bayanların zor durumda kalmaları ve yok yere haksızlığa ugramaktir. iyi insan olamadık hiç bir zaman. Onlar gibi olmadığımız için Kızları kirletiyor kenara atmadigimiz için kızları seks objesi olarak görmediğimiz için erkekligi adamlığı delikanlıligi kızları kullanmak olarak benimsemedigimiz için insanlar bizi hep kötü bildi. Çünkü biz asla sıradan olmadık. Kötü desinler ama Afedersin şerefsiz demesinler geceleri rahat uyuyalım. beddua alırsak kızları üzersek Onurumuzu kaybederiz

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklı başında olmayan hemcinslerimde mevcut ne yazık ki

0|0
    0|0
    • Ben Asla Bayanlara Kötü söz söylemem. Asla Bayanlara bağırmam el bile kaldirmam. Her ne olursa olsun Bir Bayan benim yanıma geldiğinde hemen Annem gözümün önüne gelir. Vicdanım var benim. Eve gittiğimde günün birinde Annem kapıyı acamayacak. Keşke elimde olsa 40 yıllık ömrüm varsa 39 yılını Anneme versem.1 yıl da Annem hep yemek yapsa yesem. bizim kirli iç çamaşırları mızı bile Doğduğumuz andan itibaren yikayan ütüleyen günde 3 öğün yemek hazırlayan ANNELER HİÇ ÖLMESİN. HİÇ BİR İNSANİN ANNESİ ÖLMESİN.

• yav ne boş işler bunlar:(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...