Türkiye de yasamak istiyorummmm?

Yurt disinda yasiyorum. Son zamanlarda Cok fazla yabanci düsmanligiyla karsilasiyorum. Cok skldm artik. Ayrica hayat sartlari da türkiyedne cok daha güzel degil gibi. Türkiye de ayni hayatimi sürdürebilirim. Tek fark yazlari yagmur yagmamasi olabilir 😎 Ben yurt disinda dogdum büyüdüm ama her yilin bir ayini türkiye de geciriyorum. Ordaki Kuzenlerimin hayati benimkinden cok daha güzel gibi geliyor.

Türkiye e tasinan var mı yurt disindan?
Ne tür zorluklarla karsilasabilirim?

0|0
2|1

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir zorluk yok kanka samimiyet ama bir o kadar arka sokakları berbat olan bir ülke..

1|0
    0|0
    • Arka sokaklari derken? Merkeze uzak mi yani?

• O manada değil her ne kadar samimi sıcak kanlı insanların bulunduğu ülke olsa da bir o kadar berbat ve pis insanları da var. Bu o kadar önemli değil buda bir bilgi paylaşımı sadece

En İyi Kız Görüşü

• Yıllardır türkiyedeyim. Burdaki sıcaklığı hiç bir yerde bulamazsın. Çalışma koşulların uyıyorsa gel hatta uymasada gel dilden dolayı rahat iş bulursun. Malum may name is name olan bir eğitim sisteminde seni simit görmüş martı gibi kaparlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende Paris te yaşıyorum doğma büyüme ama Türkiye yide seviyorum... Ama galiba burda çalışmak isterim

0|0
    0|0
    • Ben almanyada yasiyorum. Ama insanlar bana zamanla cok daha soguk ve sahte gelmeye basliyorlar. Fransizlar daha cana yakin diye biliyorum ama tabii orda yasamadigim icin bilemem :) bende burda kalacam galiba ailem hep burda ama türkiye e özeniyorum bilmiyorum artik kafam karisik

Yükleniyor...