Çağımızın gösteriş ve kendini beğendirme çağı olduğunu düşünüyor musunuz?

Ne bileyim ya sanki herkes giydiği kıyafetten tutun da yüzündeki ifadeler, jest mimiklerine kadar herkes bir gösteriş ve kendini beğendirme derdinde gibi geliyor sizce?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet katiliyorum. Ve bunu instagram, snapchat facebok gibi sosyal sayflar syesinde daha da cok belli ediyoruz ;) yedigimiz yemek bile göstermek icin 😄😄

0|1
    0|0
    • tam da bahsettiğim şey :D

• Birde öyleleri varki giydigi kiyafetlerin markalarini da hashtagliyorlar 😄😄😄😄

• biliyorum, sanalda yoksa nası hava atcak markayla :D

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gun gelecek herkes bir kac dakikaligina unlu olacak derdi bir buyugumuz. Evet o zaman bu zaman ve zaman ardisik olarak degil ustel olarak ilerliyor. dijital ya da elektronik kiyamet cok cok yakin

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben oyle değil

0|1
    0|0
  • Bence de öyle

0|1
    0|0
  • kesinlikle öyle

0|1
    0|0
  • Sahte ve yapay insanlar

0|1
    0|0
  • Aynen öyle

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Galiba öyle ama bazı istisnalar hariç ben gibi :D :D

0|1
    0|0
  • Gösteriş, kendini beğendirme, dikkat çekme ve paragözlülük çağı bence

0|1
    0|0
    • para gözlülük zaten sarmış herkesi , paranın her şey olduğunu bilinçaltımıza yüklediler sonuç bu

• Dünya kapitalizmle dönüyor. Ask bile kapital oldu artık

• yeap, bkz. sevililer günü

• tarihsel zaman.

0|1
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum hatta insanlar sistematik hareket ediyorlar çök garip resmen kendi dünyalarında kurdukları "en iyisi" olabilmek için çoğu zaman hissetnediklerini hissediyorlardı, aslında bu bir hastalık adı da kapitalizm

0|1
    0|0
    • kapitalizm kesinlikle bir kurt ve tüm insanları dişleri arasında eziyor

• düşünüyorum

0|1
    0|0
  • ah evet kesinlikle öyle. sosyal medyada özellikle..

0|1
    0|0
  • Bence öyle

0|1
    0|0
  • Beni tanısaydın böyle biri olmadığımı anlardın. Farklı insanlar da var ve kimsenin dikkatini bile çekmiyorlar. Senin ve diğerlerinin dikkatini hep kendini beğendirme çabasında olanlar çekiyor

0|0
    0|0
  • Tam da bu ışte çağımızın çoğunluğu herkesi hiçbir fikrimize dahil edemeyiz fakat malesef çoğunluğu gösteriş meraklısı bunun icin karakterinden ödün veren basit insanlarla doldur çevremiz herkes benliğini kaybetmiş özenti içinde yaşamakta

0|0
    0|0
  • İnaan var oldugundan beri durum boyle

0|1
    0|0
  • Ee erkekler güzel kızlara bakıp çirkin kızları hor görürse zavallılar napsın ve aynı şey tam tersi de geçerli cinsiyet olarak

0|1
    0|0
  • aynen öyle maalesef...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Gibi gelmiyor öyle gerçekten..
    Sahte insanlar türedi..
    Yüzlerinde maske..
    Ve bunlar daha çok kız kesiminde görünüyor..
    Erkeklerde de var tabi..

Balon gibi ego.

0|1
    0|0
  • Öyle bir çağdayız

0|1
    0|0
  • Bu insanlığın başından gelen bişey bence. Ego senle beraber varolur, daha sen çocukken ailen körükler. Bu ego konusu uzun, bu konu hakkında bence paylaşacağım

0|1
    0|0
  • Çoğu öyle.

0|1
    0|0
Yükleniyor...