Birinin yalan söylediğini nasıl anlarsınız?

ben bazen anlayabiliyorum ama herkesi anlamak istiyorum. lie to me dizisini izledim meraklandım biraz :)

0|0
8|18

En İyi Erkek Görüşü

• Baglantisiz olay gelisimi, el kol surekli hareket eder veya etmiyorsa yalan ezberden konusuyormus gibi robotmus gibi soylenir. Genel olarak sag ust tarafa dogru bakarak yaraticiliklarini kullanir ve uydururlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bunu anlamak aslında biraz da karşındakine bağlı eğer çok amatör yalan söyleyemeyen biriyse yalanı attıktan sonra kızarır, pişmanlık duyar, yutkunur belki sesi titrer ve yalanda ikna etmek için yalanın üstüne bir şeyler koyar mutlaka. Yalan konusunda profesyonelleşmiş insanları anlayamazsın bunların direk anlayabileceğin belirtileri yoktur ve yalan attığını bileceğini veya göreceğini dilemek yerine güvenmemeyi dene

1|0
    0|0
  • Yalanı anında yakalamak birtakım bilgilere ihtiyaç duyduğunu gördüm ve bunun için yardımcı olmak istedim. Bir kişinin yalan söylediğini anlamanın altın kuralı. Kulağına küpe olsun. "Nirol Kira Yöntemi" Bu yöntem yoganın doğduğu topraklarda yüzyıllarca süren bir öğretinin sonucudur. Öncelikle yalanını yakalamak istediğin kişinin kirpiklerine dikkatlice bakman onları analiz etmen lazım. Yalan söylediğini düşündüğün kişi erkekse sol göz kirpiklerinde soldan 3. kızda ise sağ göz kirpiklerinde sağdan 4. kirpiğe dikkat edeceksin. Püf noktasına geliyorum. Burayı çok ama çok dikkatli dinle. Konuşurken bahsedilen kirpiklerde yukarı doğru kıvrılma meydana geliyorsa o konuyla ilgili yalan söylüyordur. Bu bilgi yıllar süren bir araştırmanın ve geleneğin bir sonucudur. Saygılar.

1|0
    0|0
  • Ben yalan söylemem dediğimde ben yalan mı söylemiş yoksa doğru mu söylemiş oluyorum

1|0
    0|0
  • bir süre polislikle uğraştım...
    istersen bir zaman zarfınca sana bildiklerimi aktarabilirim

1|0
    0|0
  • Hiç bir yalan saklı kalmaz!

1|0
    0|0
  • kendini belli eder

1|0
    0|0
  • gereksiz ayrıntı verir

1|0
    0|0
  • Tavrından. Mimikler ele veriyor.

1|0
    0|0
  • elbet çıkar ortaya ama sonrası kötü olur işte

1|0
    0|0
  • Vücut dili yalan söylemez, yalan söylenildigini haykırır.

#Holmes

1|0
    0|0
  • ben anlarım kanka mesela sen çok dürüst birisin :D sjsjsjsj

1|0
    0|0
  • hareket davranıs ve fızıksel degısıklıklerınden

1|0
    0|0
  • Surat.

1|0
    0|0
  • gözlerinden

1|0
    0|0
  • vucut dilinde hepsini anlatıyor

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• gözlerinden.

1|0
    0|0
  • alenen ortadadir zaten yüzüne vurdugum an perde kapanir

1|0
    0|0
  • Güzelmi kanka dizi başlayımmı😀

1|0
    0|0
    • acayip birşey izle mutlaka kank :)

• beden dili ve mimikler konusunda uzman bir psikologun ekibiyle birlikte suçları çözdüğü her bölüm farklı olayın işlendiği bir dizi kanki

• Hii thanks bebek. Ben lgbt içerikli dizi arıyorum ya olmaz bu

• Hal ve hareketlerinden anlayabiliyorum sen de anlayabilirsin

1|0
    0|0
  • Bunun ile ilgili baya araştırma makale falan var onları incele

1|0
    0|0
  • Ben herkezinkini anliyorum

1|0
    0|0
  • hissediyorum

1|0
    0|0
  • bazılarını anlıyorum çogunun konuşmasından hareketlerinden ama belli etmiyorum :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...