Sizce ailede politika konuşulmalımı? Önlem alınmalımı?

Benim akrabalarımın kimisi koyu akp li. Ben ve ailemde mhp liyiz! Geçmişimizi unutanlardan değiliz. Atatürke saygımızı hiçbirzaman eksik etmedik.. Ama artık yoruldum! Bugün annem ile dayım konuşuyorlarda erdoğan ile alakalı. Annem "yakında başkanlık sistemi gelir saddam hussein gibi yönetir sizi dedi" o da gelsin ben varım dedi. Bende öfkelendim ama belli etmedim. Sonra atatürkün halkı cahil yapdığını iddia etdi. Bende bu konularda bu aralar çok hassasım! Bağırdım tartışdım ne saçmalıyorsun dedim! Onu artık dayım olarak görmüyorum! Böyle beyni yıkanmış! Tarihini es geçen insanlarla işim olmaz! Ben fatih sultan mehmetede saygı duydum atatürke de ! Artık soğudum! Sizce böyle ayrıntılar konuşulmalımı? Bence evet.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• İnan bana bende seninle aynı kafadanım ben eğer akp li olupta Atatürke saygı duyanı görürsem onunla her diyaloğa girer ve ona saygı duyarım ama Ataya saygı duymayana kusura bakmasın kimse bende saygı duymam akraba filan tanımam cahilliğinde bir sınırı var, nankörlüğünde

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne güzel en Fatih Sultan'ı da sevip Atatürk'e de sevgi duymak. Herkes beceremez tebrikler atalarımızı ayıran insanlara uyuz oluyorum. Türk tarihi yalnızca osmanlı ya da selçuklu değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Farklı kutuplardaysalar hayır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdiklerinize siyaset yapmayın siyaset dostlukları zedeler. Siyasetçiler yollarına devam eder, siz dostlarımızı yitirmekle kalırsınız. (Bunu buraya yazdım ama bende uygulayamiyorum)😏

0|0
    0|0
Yükleniyor...