Sitede bu kadar ateist normal mi?

Az önce bir bayan arkadasimizin sorduğu putlari yikmaya ne dersiniz sorusuna önce kabeyle baslayalm diyen... cocuklarina neler soylemek istersiniz?
http://www.kizlarsoruyor.com/diger/q5486418-putlari-yikmaya-ne-dersiniz

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• yarısı Allah nerde yokki yazıyo ama klavyenin başında töbe töbe töbe Allahım çarpma beni. iki kız tavlayacam diye yanmayım diye dua ediyordur... pek havalı bişeyde değil neden öyle yaparlar anlamadım :D

0|0
    0|1
    • Sen linki tıklayıp yorumlara bak ondan sonra sovmeye baslarsn bunlara; ) hayır soruda kapatilmiyor:)

• kendince akıllılar işte :D kabe kadar kafalarına taş düşsün. kabeden düşmesin ama. kabenin nuruyla nurlanır cennete giderler belki :D

• Cok şükür kaldirdilar soruyu :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Özentiler türedi ondan ergenler genelde

1|1
    0|0
  • Allah a havale ederim dogru yolu buldurdun Allah bizi belki vesile kilar ama seytan ve nefis baskin geldigi icin ilk onlari yenmeleri lazim

0|1
    0|0
  • Çakma ateist onlar 😄

0|0
    0|0
  • Yanlış yolda olan sensin büyük kaybın var derdim. Yıktığı şey kendi iyiliği olur ancak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sacma soru sormus Ateist kardesimiz kapak gibi Cevap vermis.

Islam dininde okakdar fazla Put varki, bukadar Putperest bir inanca ait olup, Putlari yikalim lafi acaba nasil bir Zihniyet olabilir.

Kabe bir Puttur evet.
    Muhammedin sakallinin kili, sacida biz Put olmustur. Muhammedin sakalini öpmek icin siraya giren Müslümanlar var.

Bilmem neler bilmem neler.

0|1
    0|0
  • epey az hala buna şaşırıyorum bu çagda non-teist görüşlerin daha fazla olması gerekirdi ama tablo pozitife dogru ilerliyor

0|2
    0|0
    • Kardesim ısterlerse misira bugdaya tapsinlar banane ama kabeye kara carsaf deyip yikilmasi lazım derlerse sovulmeyi hakedirler

• tabi inançlarla hakaret etmek hoş degil onlar zaten neden inandıklarını veya inanmadıklarını bilmeyen kişilerdir

• Bunu söyleyen haklı.. Müslümanların putu olmuyor mu kabe acaba? Bu arada... çocuğu adını sormadık sana..

0|2
    0|0
  • Sorgulayan insanlar desen

0|2
    0|0
  • At'a tapıyor onlar boşver abisi onları sen

0|0
    0|0
  • kabeye taptıgımızımı sanıyor mallar

0|0
    0|0
  • Bazen insanlar gerçeği duymak istemezler. Çünkü sanrıları yıkılsın istemezler.

0|3
    0|0
Yükleniyor...