Sizce müslüman ülkesi olarak gerçekten müslüman mıyız?

Soru gayet açık sizce gerçekten müslüman bir ülke miyiz?

Güncellemeler:
Güncel
Güncell

0|0
21|19

En İyi Kız Görüşü

• Müslüman görünmeyi seven ülkeyiz desek daha doğru olur. Hayatında namaz oruç sadaka vs hiçbir ameli olmayan adama " müslüman misiniz?" diye sor. Ofkeden deliye döner ve ağzından lama gibi tükürükler saçarak hakaret duymuş gibi küfürlü cevap verir.( yaşanmış olay)

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin inancı kendine..
    Hristiyan ülkesinde nasıl ki herkes dört dörtlük hıristiyan değilse, bizde de olmak zorunda değil..
    Bu arada Müslümanım.. Hemen ateist diye damgalamasın kimse..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• tam olarak değiliz

0|1
    0|0
  • Burası Türkiye cumhuriyetidir müslüman bir devlet değiliz insanların dini olur devletlerin olmaz.
    Geri kalmış 3. dünya ülkelerinin dini olur ( İran Arabistan ) gibi

0|4
    0|0
  • sanmıyorum gercekten musluman gıbı yasayanlarda var tabıkı oyle olmak ısterdım... fakat nefsımıze uyuyoruz :(

0|1
    0|0
  • Hayır pek inanmıyorum işine geldiği zaman bizden ala Müslümanlar yok çakma yarıdındsn çoğu bende dahil

0|1
    0|0
  • Degiliz

0|1
    0|0
  • Nayir

0|1
    0|0
  • değiliz olamayız da, laik bir ülkede yaşıyoruz

1|3
    0|1
  • Degiliz

0|1
    0|0
  • maalesef bir çoğumuz gereklerini yerine getirmiyoruz

0|2
    0|0
  • %100 katkısız, degilim

0|1
    0|1
  • Hayir degiliz

0|1
    0|0
  • Çoğunluk müslüman deilki

0|1
    0|0
  • Ehli sünnetin bir çok ülkeden daha fazla yaşandığı yer bence..

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Tabikide degiliz sadece geleneklerin ardına saklanan müslümanm diye geçinen bir toplumuz tabikide gercekten dinine bagli ama sozde musluman cokkk

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Müslümanlıgı hakkıyla yaşıyan nadir insanlar var..

0|1
    0|0
  • Bence hayir sahabe donemi kadar değil ki o zamanda dinine tam bagli olmayan insanlar var mis

0|1
    0|0
  • Tam olarak değiliz valla şu 2-3 yıldır herkes çok değişti oruçlarda da şahit olduk

0|0
    0|0
  • değiliz bariz değil mi bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Paradaki Atatürk bizi ne kadar Atatürkçü yapıyorsa kimlikte yazan İslam da bizi o kadar Müslüman yapıyor. Çok tartışılabilir ama tartışmasız bir şekilde cevabım: Hayır!

0|1
    0|0
    • Gözüne kestirdigin bir cevap yoksa en iyi gorus olarak bu mesajımi seçersen sevinirim. Tesekkurler. :)

• Cuma günü camiler tıklım tıklım sıkıntı yook

0|2
    0|1
  • Değiliz müslüman ülkede kerhane olur mu? Pavyon olur mu? Kumarhane olur mu? İçki satışı yapılır mı? Ki bunları devlet yapıyor

0|2
    0|0
  • Değiliz

0|1
    0|0
  • Ben kendi adıma müslüman değilim diye cevap veriyorum :D

0|1
    0|0
  • Kendisini müslüman olarak tanımlayan ama müslümanlığın ne olduğunu bilmeyen gerizekalilarla dolu bir ülkeyiz.

0|1
    0|0
  • Müslümanıs ama yapılması gerkenler yapılmıyor genel olarak ne yazık ki bende öyleyim eksikler var yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum ama

0|1
    0|0
  • Laik bir ülkeyiz

0|3
    0|1
  • Musluman ulke degilizki cogunluk musluman sadece Laik bir devletiz musluman ulkeler bizim yasadigimiz kadar rahat degil iranla turkiye ayni degil mesela

0|1
    0|0
  • Hayır. Gerçek müslüman ülkesi olsaydık ortadoğudan farkımız olmazdı.

0|1
    0|0
  • Preze

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Sözde müslüman

0|1
    0|0
  • Deiliz

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Değiliz.

0|0
    0|0
  • %100 değil.
    yaz gelince her akşam orasını burası açıp beach clublarda kendini elletenler bitmediği sürece %100 olamayacağız.

0|1
    0|0
    • Keşke tek sorun o olsaydı ama değil.

• Gerçekten değiliz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...