Vatan Computerdan Odea Bank Telefon Kredisi Hakkında Yardım?

merhabalar bulunduğum şehirde ne odea bank var nede vatan computer var lg g4 almak istiyorum 1600 tl ye düşmüş herşeyi internetten halledebilirmiyim teknosada krediyi direk ing bank teknosaya aktarıyordu diye biliyorum öyle yaparak vatan computerdanda internetten sipariş vererek alabilirmiyim

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim şöyle söyleyeyim sana firmalar teknosa, vatan gibi firmaların mağazasına gittiğin zaman peşinat istiyorlar tüm teknolojik ürünlerde bu yeni bir kanun. Fakat, internetten farklı bir dükkandan alacaksan firmasız sana taksite bölebilirler. Yine vatan gibi teknosa gibi firmaların ürünlerini alırken sitelerinde dahi almaya kalkışsan tek çekim isterler bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • Senin dediğine de gelirsek bankalar aktarma yapabiliyor. Anlaşmalı bankalar olması lazım mesela atıyorum garanti- işbankası gibi

• Yaşadığınız şehirde olması şart değil zaten. Aradığınızda isim soy isim ve ne işle meşgul olduğunuzu ve hemen ardından adresten babanızın mesleğine kadar soruyorlar. Birkaç dakika sonra tekrar arayıp krediyi hak edip hak etmediğinizi size bildiriyorlar. Ama bildiğim kadarıyla maksimum 1000 TL veriyorlardı. Siz en iyisi Vatan Computer ile bir görüşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor...