Ya haksız mıyım?

Amcam ve halamla aynı binada oturuyoruz ve ne zaman yeni bir kıyafet ayakkabi ya da herhangi birsey alsam kuzenlerim hemen istiyor ve ozensizce kullanip yipratip veriyorlar ki karşılığında bir teşekkür bile etmiyorlar üstüne üstlük bana sürekli sen bizden kilolusun diyorlar madem kiloluyum kiyafetlerim nasil oluyor ve arkamdan cikarttiklari dedikodu cabasi sevgilileriyle her halti yiyip benim sevgilim olmadığı halde laf çıkarıyorlar ya artık bıktım ne yapicam ben

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tepkini açıkça ortaya koy. Kıyafetlerini verme. Ne derlerse desinler umursama. bir süre sonra sana yalakalik yapıp senle takılmak isteyecekler. Şimdiden tepkini açıkça ortaya koyup mesafeli olmazsan evlenince bile sorun yaşarsın. Erteleme şimdi yaşa sorunları.

1|0
    0|0
    • 3ay

Gerektigi kadar mesafeliyim ama isleri düşünce neredeyse bana sormadan hareket ediyorlar üstüne birde ayakkabi numarama falan laf söylüyorlar ben 36 kendiler 37 38 giyindikleri haalde büyük falan diye cidden çok bunaldim buradan gitmeyi o kadar çok istiyorum ki dayanamiyorum artık laflarina hareketlerine

• 3ay

İzinsiz alip kapida soruyorsa " almışsın laf olsun diye izin alıyorsun bana emrivaki yapmayin" de ve elinden al verme hiçbir seyini. Sana saygı duymayana sen zorla saygı duymayı öğret. 1 sene problem yaşarsın ama sonra kabullenirler. Ciddiyim şimdiden sert tavrını gostermezsen ileride hiçbirşey yapamazsın. Onlardan uzaklaşmak çözüm değil. Sonuçta akraba ve yüzyüze bakılacak hep. Gerekirse tartış azarla kendini ezdirme

Erkekler Ne Diyor 5

• mesafe koyman lazım bir şekilde aşırı can sıkıcı bir durum

1|0
    0|0
  • Konusmalisin onlarla

1|0
    0|0
    • 3ay

Zaten konuşmuyorum fazla onlarda benimle konuşmuyor ama işleri düşünce odama kadar girip istediklerini alip öyle soruyorlar alabilir miyim diye o durumda yok diyemiyorum zaten çıkarttıkları laflarida utanmadan birbirlerinin üzerine atıp anlatiyorlar yüzsüz gibi

• 3ay

Guzelce bagir cagir onlar laftan anlamaz

• 3ay

Haklısın galiba

• Tepkini koy gerçekten gevşek davranmışsın onlara karşı

1|0
    0|0
    • 3ay

Koyduğum tepki onlarin umrunda bile değil ki dedikodumu hep yapiyorlar isleri düşsün tepki falan dinlemiyorlar

• 3ay

Ailelerde ayni malesef anneleri laf cikariyor babalari ben oyleymisim gibi davraniyor 😐 ama artık hak ettikleri gibi davrancam

• 3ay

Bence de öyle davran geç bile kalmışsın fazlasıyla davran hakettikleri gibi

• Haksızsın

0|0
    0|0
  • kuzenlerin tam bir o. cocuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• selamını kes yüzlerine bile bakma onların bu kadar seviyesiz olmalarında senin alttan almanın da etkisi var

1|0
    0|0
  • Ne diye veriyorsun. Git babandan para iste kendine al. De azıcık bağır. Kendini göster seni hafife almasınlar. Kızım enayi olma.

1|0
    0|0
  • yeni birşey alınca onlara gösterme

1|0
    0|0
  • Verme eşyalarını tavrını kou

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben vermeden aliyorlar kapidan cikarken soruyorlar yok diyemiyorum o zamanda 😔

• 3ay

Gelip alinca ellerinde alamiyorum malesef 😐

• 3ay

Çıngar çıkart verme annene soyle ben yolardim valla

• ay ne salaklarmış verme ya verme

1|0
    0|0
  • Sakin kullandirma kendini mesafe koy hemen akraba da bir yere kadar

1|0
    0|0
    • 3ay

Zaten mesafeliyim ama bu onlar için engel olmuyor ki hiçbirşey yapmasalar arkamdan laf cikartiyorlar annem bilr bıktı böyle saçmalıklar duymaktan

• 3ay

Bende bu hayatin taa icine siciyim benimde etrafimda ailrm dahil serefsiz fesat o kadar pis insan var ki birna once siklemek gerekiyor bunlari

• 3ay

Ya keşke arkamdan konusmasalar aldiklari seyi verirken en azindan üstüne birde laf soylemeseler esya kiyafet umrumda değil ama zoruma gidiyo birde malesefki aileden ve ayni bina olunca kuttulamiyorsun 😐

Yükleniyor...