Biri sokakta başka birine şiddet uygularken ne yapıyorsunuz?

İnsanlık ölmüş a dostlar var mı aranızda tepki koyan?

0|2
14|48

En İyi Erkek Görüşü

• Adam eşinin saçını çekti sokakta bağrıyorlar birbirlerine gördüm dedim ki
    -Kardeş ayıp toplumda allah aşkına böyle şeyler yapma eşin o senin hor görme
    adam hiç oralı değil.
    bende bayanı savundum epey sonra neyse uzaklaştılar kadınla adama bir süre sonra başka bir mağazada karşılaştık kadın hiçbir şey yokmuş gibi eşine sarılıyor. BENDE SÖYLEDİĞİMLE KALDIM DEDİM DAHA KARIŞMAM

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Ne zamandır bahsetmek istediğim bir konuydu soru için teşekkürler.
    Sokakta şiddet eylemi gördüğümde hemen telefonumun megapikseli fazla olan kamerasını açar olayları kaydederim. Aynı anda periscope yayını yaparak olayı tüm dünyaya duyurmaya çalışırım. En heyecanlı bölümlerin ( bıçaklama, derin yaralama, kol bacak kırma vb. ) fotoğrafını çeker instagram ve feysbukta yayınlarım. Kavgadan sonraki anlar özellikle sevdiğim anlardır. Kıvranan falan olunca yakın çekim yapar sosyal medyada "Dayak sonrası kıvranma keyfi" hashtagiyle paylaşırım. Sonra herhangi bir müdahalede bulunmadan ortamdan uzaklaşırım. Saygılar.

0|0
    1|0
  • Genelde bu tür durumlarda cok heycanlanırım zaten hiperaktif bir yapıya sahibim laaaaayn diye bagırıp üzerlerine koşuyorum ayırmak için tanısamda tanımasamda aynı tepkiyi veriyorum istemsiz gibi ama kontrollü bağırınca zaten kavga edenler durup bakıyor bazıları karşılık veriyor bikere kavga edenlerin ikisi bir olup beni dövmüşlerdi 😁 yinede akıllanmıyom ayrıca hazır konu açılmışken bir konudan bahsetmek istiyorum askerlik günlerimde yemek sırasındaydık hiç unutmam biri sırada beni cok sinirlendirmisti ayrı ayrı 3 tane yemekhane var uzak mesafelerde yüzlercede asker var her ağızdan bir ses cıkıyor o sinirle cocuga bir bagırdım bütün tugah sustu tek cıt cıkmadı bir anlıgına herkesin gözü bizdeydi hayatımdaki ensinirli halim ozamandı sanırım

1|0
    0|0
  • Eskiden olsa karışıyordumda şimdiki insanlara iyilik yapınca sen kötü oluyorsun.. sonra onlar barışıyor kötü olan sen oluyorsun... onun için uzaktan izliyorum iş çok ciddiyse gidip ayırıyorum ama sadece bağırmadan çağırmadan ibaretse çekirdek çitletiyorum.

1|0
    0|0
  • Polisi ararım başka da karışmam. Neden dersen ; Bir adamla başka bir adam kavga etse olan araya girene olur bu muhtemel birşey , ondan sonra bir adam kadına şiddet uygulasa müdahale etmek isterim düşünmeden ama kadın derse ki o benim kocam severde döverde o tip kadınlar var olan yine bana olur ben haksız çıkarım ayrıca aile arasına girilmez vs olayı var. Neyse bu da benden bir kadın tacize uğrasa yine müdahale ederim ama birkere ettiğimde kadınla adam bir olup beni haksız çıkardılar kadında bundan hoşlanıyormuş meğer bu yüzden duruma göre karışmamaya çalışıyorum polisi ararım yardımım bu olur.

1|0
    0|0
  • Ayırırım ama durduk yere dayak yediğini anlarsam ya da dayak yiyen kadın ise o Zaman tepkim daha farklı olur

1|0
    0|0
  • Karışmamak daha iyi arada kalmamak için
    Polisi arayın

1|0
    0|0
  • karışmam zaten bir kavgada mahkemelik oldum beş yıl içinde birdaha kavgaya girişirsem diger cezayıda üstüme keser altı belki daha fazda cezaevinde kalabilirim

1|0
    0|0
  • Polise haber veirrim ama hiç tanık olmadım

1|0
    0|0
  • Daha bugün bir it özürlü çocuğa sövüyodu dalga geçiyodu kazık kadar boyuylo pezevengi bir güzel dövdüm tam üstüne bastın terbiyesizim 😄

1|0
    0|0
  • babası falansa birşey demem 1080p izlerimde
    diğer türlü ayırırım kaptan chandler

1|0
    0|0
  • Araya girip ayırmak

1|0
    0|0
  • Büyük bir kavgaysa polisi ararim. Ayırırken kimvurduya giden çok.

1|0
    0|0
  • eğer bir kıza yapılıyorsa gücüm ölçüsünde karışırım ve engellerim. ama iki eşit güçte birileri kavga ediyorsa zaten bir bok olmaz

1|0
    0|0
  • şiddet gören kadınsa hemen müdahale ederim. eğer ki erkekse karışmam güvenlik güçlerine haber veririm.

1|0
    0|0
  • Ayırdıklarımkk oldu insanlık halen yaşıyor yani? Cinsel ağırlıklı yorumlar sorular yazarım çünkü bilmiyorum ama onun haricinde düzgün bir insanızdır.

1|0
    0|0
  • Yardımcı olurum.

1|0
    0|0
  • adam aşırı kalıplı değilse dalarım valla direk

1|0
    0|0
  • "Şşt hop hayırdır gardaş sana çekil hele şöyle" Hemen mod değişiyo tabii 😜

2|1
    0|0
  • Çocuk veya kadınsa ağır müdahale ederim ama, iki erkek kavga ediyorsa hiç umrumda olmaz.

1|0
    0|0
  • sanane dediklerinde düşünüyorum. cidden banane diyip devam ediyorum.

1|0
    0|0
  • 2 aynı güçte insan kapışıyorsa takmam ama kadına çocuğa şiddet varsa kafayı yapıştırırım...

1|0
    0|0
  • böyle bir şeye asla tepkisiz kalamam

1|0
    0|0
  • Bizim milletimiz öyle şeyleri izlemeyi sever ve hemen video ya çekerler çekirdek citlemedikleri kalır birtek

1|0
    0|0
  • Asla kayıtsız kalmam.. Mutlaka müdahale ederim. Aynı zamanda mutlaka polisi ararım.

1|0
    0|0
  • ayırıyorum tabiki de

1|0
    0|0
  • Uyanırım. Durum ciddi ise polise haber veririm. Gerçi polisler hiçbir şey yapmaz ya, neyse.

1|0
    0|0
  • yanlarına gidiğ kardeşlik şarkıları söylerim.. ayşecik gibi bütün kasabayı arkama alıp dans ederim

1|0
    0|0
  • Kadına şiddetse döveni döverim. Hemcinsler kavga ediyorsa ayırırım.

1|0
    0|0
  • bir kere denk geldım ondada gerekenı yaptım zaten

1|0
    0|0
  • denk gelip araya girmişliğim oldu bir kere.. herif sanane sanane deyip duruyodu mna kodumun salağı

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 14

• Polis cagiririm

1|0
    0|0
  • anında müdahale ederim hele şiddet gören bir kadınsa o şiddet uygulayana şiddet uygularım

1|0
    0|0
  • çantamdan bu gibi durumlar için hazırladığım çekirdeği çıkarıp çitlerim. önüme geçen olursa hey dostum önümde duruyorsun bizde izliyoz değil mi az saygılı olun lütfen derim :D
    tabi gerçekte çevrede insanlar varsa bir ortalığı velveleye verip toplamaya çalışırım biri polisi arasııııın derim. polis lafını duyunca ürker zaten... ama teksem kendimi gizleyip polisi ararım. banada bulaşabilir...

0|1
    0|0
    • Bisey sorcam biri seni dövseydi yasa taciz etseydi oturup çekirdek citlemelerini istermiydin?

• o işin espri tarafı bide devamını okuyunca altında gerçekte diye başlayan kısmı var. üşenmeyip orayı da oku bir :D

• Sordum sadece sakın 😂😂

• Direk polisi ararım. millet çok duyarsız ama utanmasa çekirdek alıp seyredicek

1|0
    0|0
  • Kadina siddetse ben de adama saldiririmm ama erkek erkegeyse hic umursamam

1|0
    0|0
  • çok güzel izlerim böyle durumlar için patlamış mısır ve çekirdek var çantamda

0|1
    1|0
  • Tanık olmadım ama ayrıdır polisi arardim.

1|0
    0|0
  • polisi ararım

1|0
    0|0
  • Tabiki yardım çağrırım hani milletten yardım isterim sokakta

1|0
    0|0
  • Karısmam ne yalan söyleyim dayak yemek istemem

0|0
    1|0
  • elımden gelenı yaparım o bakıp gıdenlere de cok sınır oluyorum

1|0
    0|0
  • Öyle bir seye denk gelmedim ama eğer gelirsem tabiki bir tepki gosteririm

1|0
    0|0
  • Öyle bir durum ile karşı karşıya kaldaydım şiddet uygulayana dalardım

1|0
    0|0
  • tabi ki, gider adama tekme filan atarım veya duruma göre bagırır cagırırım ne sanıyo kendini

1|0
    0|0
Yükleniyor...