Cehennemde Sevmediğimiz İnsanlarla Yan Yana Mı Olacağız Yoksa Kişiye Özel Odalar Var Mı?

Bu soruyu meraktan soruyorum herkes cennette kesin gidecek diye bir şey yok cehenneme gidecek insanlarda olacak elbet mesela benim dünya da sevmediğim bir sürü insan var ben bununla aynı yerde mi olacağım her gün yüzünü görecek miyim kafamı kurcalıyor acaba bu konuda nasıl bir bilgi alabilirim :)

Cehennemde Sevmediğimiz İnsanlarla Yan Yana Mı Olacağız Yoksa Kişiye Özel Odalar Var Mı?@Sacadam1903 Sen Cennet Sorularına Kalkan Olarak Cehennem Sorusu Soruyorum :)

#pilavüstü #CehennemHakkında

1|1

En İyi Kız Görüşü

• Ücreti mukabilinde loca kiralamak mümkün diyorlar.

Grup, aile ve öğrenci indirimi de varmış.

Kimleri alacağın sana kalmış

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 7

• ben şahsen ne cennette ne de cehennemde o deyyusla yan yana olmak istemem.. çünkü orada katil olurum.

0|1
    0|0
  • Cehennem ilgi alanimda değil cennette görüşmek üzere

0|3
    0|0
  • iyide sevmediğin adamda yanacak
    yanarken izleyeceksin içinde bir kuşku olmasın cehennem ucuz ve kolay bir yer

0|1
    0|0
  • O an onun hesabını yapamayacaksın :)

0|1
    0|0
  • Kendi işinle meşgul olacağından başkasının varlığını fark edeceğini sanmam

0|1
    0|0
    • Ama fark edersem diye düşünüyorum ben bu dünya da o adamla aynı ortamda nefes almak bile istemiyorum o kadar pis huyum var

• Hocam şimdi bir düşün alevler içinde yanarken ya da benzeri durumlarda insan kendinden başkasını görür duyar mı hiç? Olmaz merak etme, öbür tarafta en büyük sorunun bu olsun

• haklısın doğru diyon kafamı karıştırdı bir an :)

• ''Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir.''

Aldous Huxley

0|1
    0|0
  • cehennem zaten burası. belki ölüpte buraya gönderilmişssindir.

0|2
    0|0
Yükleniyor...