Bir baba neden kızından nefret eder?

sadece 3 gündür konuşmuyorum ailemle. onlara göre ben haksızım bana göre de onlar. fakat buna rağmen annem 3 günün sonunda yumuşayıp benimle konuşmaya çalışırken babam benden nefret eder gibi bakıyo iğrenç bir surat ifadesi kızgın sinirli tavırlar.. bu kadar kolay mı ya öz kızın olduğunu iddia ettiğin birinden nefret etmek?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne yaptın bakalım adama... babalar kızını sever kıskanır canı gıbı sever hemde ama bazen tum yaptıklarının bos oldugunu gorunce ınsan baban gıbı olabılır ne yaptın adama bı sorgula kendını?

0|0
    0|0
    • bu masayı niye kirli bıraktın dedim bu!

• kım bılır senı evını gecındırırken kımlerden ne azar ısıtıyor ne kadar zorlanıyor ve karsılıgında senden bunu duymak canını acıtmıs olabılır. bak benımde bır kızım var ona nıye evı bu kadar dagıttın nıye bu beze akıttın her yerı kokuttun demem onun pıslıgını yıkarken bıle guldurmeye calısırım su poposunu yakmasın dıye once sıcaklıgını ben kontrol ederım yanarsa benım elım yanar. elbısesını gıydırmeden nefesımle ısıtırım o usumesın dıye... gece uykularımı feda eder ıse uykusuz gıderım o kucucuk dıslerıyle gulumsemesın aglamasın dıye. cebımdekı parayla once onun cıkolatasını ıhtıyaclarını alırım kalırsa kendıme bısey alırım. gece kalkar terleemısmı dıye bakarım onu uyandırmadan sessızse. terledıyse sırtına bıseyler sokarım usumesın dıe... sogukta sıgaramı balkonda ıcerım o kotu koku duymasın dıye... yorgunluktan bıtmısken onu parklarda bahcelerde sırtımda gezdırırım... daha sayıyımmı bılemedım... belkıde senıde baban boyle buyuttugu ve bır masayı kırletmene kızman agır geldı hı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Baba sevgisini belli etmeyen kanat gerendir haklı veya haksız özürdileyen alttan alan kendini affettirip yaklaşan sen olmalısın aileden önemli hiçbirşey yok

0|0
    0|0
    • sana nefretle bakan birinden nasıl özür dileyebilirsin ki

• İllaki onun sevdiği şeyleri bilirsin çay yap kahve yap tatlı al hediye al ne biliyim ailenle vakit geçir sonra yumuşayacaktır zaten yavaş yavaş

• ağır gavatsa niye olmasın

0|0
    0|0
  • Bu kisilik psikolojilleri farklidir boyle dusunme yakinda gecer kini

0|0
    0|0
  • NE güzel bir babanın kızı var niye sahiplenmez? Asıl soru bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...