Metrobüste tacize uğradım?

Bugün metrobüse arkadan değdirdi bitane adam inene kadar bişey diyemedim utandım sizce ne yapmalıydım?

0|2
25|58

En İyi Erkek Görüşü

• Elini arkaya atıp suyunu çıkarana kadar ezmeliydin evden cikamasin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ağzına zıçmalıydın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 57

• Arkadan vuran her zaman suçludur.

1|3
    0|0
    • Ya bu nasıl yorum güleyim mi ağlayım mi 😂😢

• Sesini çıkarsaydın sen sessiz kalırsan devam eder.

0|0
    0|0
  • poponu iyice bastırmalıydın. ses çıkarmıyosun tadına bak bari

0|0
    2|1
  • O ben olabilirim ajja

0|1
    1|1
  • Tepkini ortaya koyacaktın.

0|0
    0|0
  • sesini çıkarmazsan sana daha çok dayarlar

0|1
    0|0
  • bağırıp linç edilişini izlemeliydin!

0|1
    0|0
    • İlk defa böyle bir olayla karşılaştığım için ne yapacağımı bilemedim

• sırf böyle bir durumda adamı bizzat linç edip şoförden rica edip araçtan attım !

• Açsaydın ağzını. Şoför hemen oracıkta polis çağırırdı. Skilmiş gtün davasını niye yapıyon ki?

0|0
    0|0
  • Vuraydın ağzına

0|0
    0|0
  • eger istemesen bagırırdın sende istemişssin zaten

0|1
    0|0
  • Soru trol mü yoksa gerçekten böyle birşey oldu mu bak Allah korkusu ile söyle doğruyu?

0|0
    0|0
  • utan utan. ilerde tecavüz ettiklerinde utanmayıp dava açtığında "rızası varmış" deyip salacaklar o iti. utan sen olur mu. salaklar.

0|0
    0|0
  • şu dakkadan sonra ne yapabilirsin a*q :D kız olsam intihar ederim lan düşünsene otobüsde 45 yasında degdiriyo ananı avradını dayı

1|0
    0|0
  • Kusura bakma malsin birde burda yaziyor sun iki ses cikarsan sapik birde tokat bak millet onu linç etmiyormu kizlarin bu yani sinir edici ailesinee soylemez arkadasina der ya da buraya yazar 0

0|1
    0|0
  • Birşey emeyip tepki vermediğine göre belki de aynı şeyi senin ona değdirdiğini düşünüyor olabilir. :)

0|0
    0|0
  • Bağırsaydın arkadaşım ne diyelim yani.

0|0
    0|0
  • Sizin bu sessiz kalmanız yüzünden bunlar günde kaç kızı böyle taciz ediyor.

0|0
    0|0
  • Utanmayacaksın öyle bir durumda gerekirse bağır yardım iste etrafından sonra bir güzel dayak yer metrobüstekilerden akıllanır

0|0
    0|0
  • kalabalıktandır o

0|0
    0|0
  • bence mikişmelidin sende zevk aldın belli

0|1
    1|1
  • Bagırmalıydın sessiz kaldın ya hani oda tamam bu kız yollu Oda istiyor devam edeyim diye düşünmüştür avazınızın çıktığı kadar bağırın abi

0|0
    0|0
  • sesinizi çıkarmadığınız sürece, her şey müstahak size...

0|1
    0|0
  • Yapacak birsey yok artik g3cmis olsun.

0|0
    0|0
  • İnsanların sinir ayarlarıyla oynamayın. Hepten kafayı yiyecekler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Umarım yanlışlıkla olmuştur. Metrobüslerde tek terleyen benim. Kızlara karşı yanlış anlaşılmamak için büyük çaba gösteriyorum.

0|0
    0|0
  • Agzina doner tekme yapistirsaydin.

0|0
    0|0
  • onun öküzlüğü,

0|0
    0|0
  • Haksızlık Karşısında Susan Dilsiz Şeytan Gibidir..

1|0
    0|0
  • biraz sağa ya da sola kayabilirdin

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 24

• Millet yüklenmiş şöyle deseydin böyle deseydin diye de insan o an şokla ne yapacagını şaşırabilir. Anlıyorum seni. Adam gitmiş yapabilecegın birsey yok ama tedbirli ol bundan sonra. Hatta cok kalabalıkken binme geç git gerekirse. Ve yer bulursan otur kimseye de verme. Kimse kusra bakmasın. Çok ihtiyacı olmadıgı surece ben yaşlı bir teyzeye ya da amcaya yer vermıyorum kalabalık bir araçta. Yer verelim derken böyle şeyler oluyor (bana olmadı daha hiç Allahtan) ahlak falan kalmıyor. Böyle drumlarda hatta ihityacı olmayan yaşlıların ya da yaşça büyük kişilerin genç kızlara yer bile vermesi gerekiyor.

0|0
    0|0
  • böyle bir durumda çekilsene beee diyeceksin yüksek sesle terbiyesize bak deyip yerini değiştir. senin sesini yükseltmeye meyilli olduğunu tüm otobüs anlayınca çevren açılır rahat rahat gidersin sıkışmadan :D

0|0
    0|0
  • Bu konularda utanmayın lütfen. Hukuksal açıdan yaptırımları mevcut olan bir suçtur taciz. Birdahakine sessiz kalmayın ki suçlu bunu tekrar yapmasın.

0|0
    0|0
  • Uzaklaşsaydın çünkü hoşlandığını zannedip daha da ileriye gidebilirdi. İşte bu şekilde ses çıkarılmadığı için bu olaylar oluyo UYUMAYIN

0|1
    0|0
  • Ya orada bağıracaktın abi siz böyle susa susa yüz buluyorlar bağırın çağırın utansınlar yapamasınlar. Bak orada tepki gösterseydin o adamı linç ederlerdi

0|0
    0|0
  • Ben artık size hiç birşey demiyorum. Bu gibi insanlar siz sustukça bunu kendine hak görcek ve belki başkalarına yapmaya devam edecek siz sustukça biz kadınlar gün geçtikçe kaybedeceğiz belkide özgürlüğümüzü sessiz kalmamalıyız tepkimizi ortaya koymalıyız gerekirse bağırcağız tabiki çünkü biz değil bunu yapan şeref yoksunu utanmalı kendinden.

0|0
    0|0
  • Olan olmuş artık unutmaya bak

0|0
    0|0
  • Ahrazsın. Orda bağırsaydın ya

1|1
    0|0
  • Ne yapiyorsun sen yaa sapik! Demeliydin o serefsizi orda herkese rezil etmeliydin.

0|0
    0|0
  • Bise dyemyon dimi hcbse bidaha olursa onu orda rezil etcen bide döversin çocuklara bile yapıyolar sizi gidi siziler bem görürsem tekme tokat gircem

0|0
    0|0
  • Napıyorsun sapık diye bağırsan bile biri yardım ederdi

0|0
    0|0
  • Şu saatten sonra hiçbir şey o an tepki verseydin linç ederlerdi onu orada.

0|0
    0|0
  • Ya orda yapman gereken belliydi onu ibreti alem yapman gerekirken gelip burda sızlanma

0|0
    0|0
  • Troll time

0|0
    0|1
    • Ya niye yalan söylim arkadaşım herkesi kendiniz gibimi sanıyorsunuz?

• Herkesi kendin gibi sanman ne kadar at gözlüklü olduğunu gösterir. Öptüm , byes.

• Hadi başka kapıya ablacım hadi

• ben olsam orda napıyosun der millete rezil ederdim iyi sabır varmış sende

0|0
    0|0
  • ya şöyle pisliklere fırsat vermeyin aptal olmayın ezdırmeyin kendinizi

0|0
    0|0
  • Pis herifi dovdurseydin

0|0
    0|0
  • neden utanıyosun o yapmış onun utanması lazım sessiz kalmamalısın

0|0
    0|0
  • bir tane yapistirmaliydin suratına ve milleti üstüne salmaliydin hiç bir şey yapamazdi

0|0
    0|0
  • Orda tokadi carpacaktin

0|0
    0|0
  • olan olmuş şimdi mi düşündün bişey yapamazsın

0|0
    0|0
  • ben çığlık atardım bir yumruk gerisi halka kalmış

0|0
    0|0
  • Dirseginle gecirseydin bir tane

0|0
    0|0
  • demeye utaniyosaniz dirseginizle ittirin ben ole yapiyorum. eger anlamadiysa sert bisekilde dirsegimle karnina dogru ittiriyorum donup ters ters bakiyoum falan. anliyor. insanlardan utaniyosaniz boyle yapin. sadece o bilecek tepkinizi vede tekrar yaparsa bu sefer sesli sekilde uyaracaginizdan cekinecegi icin yapmayi kesicektir

0|0
    0|0
Yükleniyor...