Kizlar: Turk erkeklerimi yabanci erkekler mi yakisikli? Erkeklerede: Turk kizlarimi yoksa yabanci kizlar mi daha guzel?

Hic biriniz duzgun yurtdisini gormemissiniz, internetten resim bakarak insan begeniyorsunuz. Kendinize gelin. Guzel bir irkiz.. Biz avrupada kizlarimiza, kizlarimizda erkeklerimize laf ettirmez. Siz kendi ulkemizde birbirinizi gomuyorsunuz. Anketten cevaplayin bakim :D

• Turk erkekleri daha yakisikli
    44% (12)36% (4)42% (16)Oy Ver
  • Turk kizlari daha guzel
    56% (15)64% (7)58% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
...

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Güzel kız var da yakışıklı erkek yok. Şunun gibisi nerde şöyle saf türk erkeği bulamazsın
    media3.popsugar-assets.com/.../...t-Model-Shot.jpg

2|0
    0|2
  • Turk erkekleri daha yakisikli bence

0|3
    2|0
  • Türk erkeği tabi. Ergen kızlar gibi kendi ülkemi yerip gavurları yüceltmem

0|1
    0|0
    • Iste bende ondan bahsediyorum, aynisini yapan erkeklerde var. Burada gercegi hollandada Turk kizi bul evlen diyenlede az karsilasmadim ama bu sitede cok goruyorum birbirini kotuleyeni

• Her ırkın güzeli cirkini mevcuttur. Çok yormayın kafanızı.

1|0
    0|0
  • Ben şahsen sadece güzel kız görüyorum. Erkek mi kaldı Allah aşkına? Dar pantalon, küpe, piercing, saçlar salak salak. :D

1|1
    1|0
    • Hollandada yasamama ragmen asla o hale girmedim 😂 ama dedigin kadar vahim degil durum yinede.. Hollandali erkeklerden iyi giyiniliyor yine, su an Turkiyedeyim 😍

• Yerli yabancı işi değil bu kisinin kendine bakmasıyla ilgili saç sakal giyim kilo cilt bunların hepsine önemle bakan kişi yakışıklı güzel olmasa da konuşmasıyla bile kurtarır

1|0
    0|0
  • Türk erkekleri tabikide diğerleri gevşek oluyo

0|1
    0|0
    • Orasi oyle bak.. Avrupada cok genisler 😂 Hollandada yasiyorumda ne kadar genis olduklarini bizzat goruyorum. Kiz arkadasina laf atan olur iste rahatsiz eder biri onu savunmayada yuregi yetmiyor adamin. Erkek dedigin sahip cikacak savunacak 😓

• Türk erkekleri candır, adamdır. Her ne kadar bizi beğenmeseler de olsun. Babam da bir Türk erkeği sonuçta begenmemezlik olmaz

0|0
    0|0
    • Turk kizlarinda tek gicik oldugum kendini cok yuksekten gorenler. Hani bu bir erkege yuz vermekle alakali degil. Takip ediyorum bazilerinin her hareketi faul. Bizim erkeklerdede var ama fabrika hatali olan, her millette curuk cikar :p

• Erkeklerin de aşa kalır yanı yok yani, bir kız yüz vermese teklifini kabul etmese Kezban diye laf atıyor

• Diyorum ya kizlardanda bir kismi erkeklerdende bir kismi fabrika hatali. Genel olarak kizlarimiz iyi ve guzel. Onemli olan genel olarak iyi olmak, curuk elmalar her halkta var daha yenide dedigim gibi :p

• Yakışıklısı var , güzelide var.

0|0
    1|0
  • Abi türk kızı kadar egolusu yoktur hepsi kızlar daha güzeldiri seçmişjahdkalsixlaşsldö

0|0
    1|0
  • Türk erkeğinin suyu mu çıktı tabiki türk

0|1
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...