Sizce arkadaşım mı haklı ben mi?

Hayır Allahın koca karısı, her şeye bır bır böyle eleştirmek laf etmek için doğmuş. Herkesi ezme laf sokma cabası özgüvensizlik iste napsın. Neyse, ailesinden gizli sigara içiyor, sürekli dışarı cıkalım diyor bana. Hani para alıyor sevgilisinden sürekli harçlık ondan mı nedir, parası olunca insan gezmek ister ya. Ee bende tam tersi sevmiyorum muhabbetini sıkılıyorum zaten, cıkmak istemiyorum. Neyse, sürekli dısarı cıkalım cıkalım. Bende masus uyuyorum bütün gün. Bana bugün diyor ki "senle bir daha plan yapmıcam işte hep uyuyosun" bende cevap bile vermedim konuyu değiştim. Ama arkadaşlar yani sürekli dısarı cıkalım nedir boş boş cafede oturmak. Sigara için oldugunu da anlıyorum yani. Simdi diceksiniz ki gorusme kavga et, bunun anası bir de bu tam boyle mahalle karısı aman aman cok ugrasırlar benle eger kavga edersek.

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Haklsın.. Bende de vardı buna benzer bir komşu..

0|0
    0|0
    • sizce neden?

• Bunlar "boş insanlar" kategorisindeki kisiler canım. Hayatlari boyle abuk subuk seyler uzerine kuruludur cunku yapacak daha dolu bir isleri yoktur.. Bosver sen onu hayatina sokmamaya calis. Soguk davran, samimi olma, her zaman reddet.

Erkekler Ne Diyor 2

• ben haklıyım ula

0|0
    0|0
  • sen haklısın uzaklaş yavaştan bu arkadaştan

0|0
    0|0
    • sevgilime bile laf ediyor yok ayrıl bilmem ne yeter artık benim de bir sabrım var haddini bildiricem. neden uzaklaşim sence

• hayat senin hayatın. ne diye karışıyor ki. karıştırtmam ben kimseyi haytaıma ondan dedim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...