Neden efendi erkekler hep kaybediyor?

Yazdıklarımı Sakın yanlış anlamayın fakat durum böyle efendi takılan, sessiz sakin duran, gerektiği yerde konuşan, saygılı erkekler neden hep kaybediyor anlamıyorum bunu bir türlü. bu tiplere dışarıdan insanlar inek Gözüyle bakarlar ne bileyim başka tabirlerde kullanırlar fakat neden böyle

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Efendi takılması oldukça güzel. Fakat yeri geldiği zaman sayko muhabbetler de yapmalı.
    Sessiz sakin durman hoş olabilir. Fakat... Ne bileyim. Ben sevmiyorum öyle. Arkadaş ortamında sesin çıkacak bir kere. Sözün geçecek. Ailevi ortamda öyle olman özellikle kız arkadaşının ailesinin ortamında oldukça hoş.
    Gerektiği yerde konuşmak... Hım... Genelde pek fazla konuşmuyorsun demek. Bu da kızların haliyle canını sıkar. Benim karşımdaki sürekli susyor, soru sormadan konuşmuyor ve özellikle utanıyor ise hiç takmam. Kendine güvenen, öz güvenli erkekler kazanıyor çünkü. :)
    Saygılı... Bak bu konuda yanılgın var. Saygılı erkeği herkes sever. Sen sürekli, boyun eğiyorsan o ayrı. Öyle olmaz.

0|0
    0|0
    • Utangaç sayılırım fakat arkadaş ortamımda sohbetimi Yaparım onlarda sıkıntım yok kendimede güveniyorum gerekli zamanlarda sesimi çıkarır karşımdakini susturmasınıda bilirim fakat buna rağmen kız arkadaş konusunda olsun ne bileyim diğer konularda olsun hep kaybediyorum Buda karamsarlığa itiyor ister istemez

• Hadi geçmiş olsun :D

• 😀😀 teşekkür ederim

• Efendi dedigim gibi birileri varsa saygı duyarım ama yani ben pek çevremde goremiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...