Kendisine büyü yapıldığını düşünen varmı?

Arkadaşlar büyü yıldızname Vs soru ve görüşlerinizi bekliyorum

0|1
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• yıldız name falan hikaye
    büyü allah yapanında yaptıranında belasını versin düşmanımın başına vermesin okadar yani

0|0
    0|0
    • Allah uzak tutsun bizi büyü yapanlardan benimde başımdan geçti senelerce neler çektiğimi bir Allah bir ben bilirim

• 3ay

teşekür ederim

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben şüphelenşyorum bir kaç büyü yapan insanlarla tanıştım cinli insanlarla falan sende yoksa ben bişey bilmiyorum falan diyorlar, bense çok şüpheleniyorum. Hocalara gidip gelen arkadaşlarımda defalsrca hocalara gitmem konusunda ikna etmeye çalıltılar. Siteden bir arkadaşta bir hocaya yaşadıklarımı anlatmış kendiside cinliymiş 4 tane dadanmış bana ama bilmiyorum

0|0
    0|0
    • Benim üzerimden 77tane çıktı öyle herkesede güven olmuyor kurtulmak için bir çok kişiyle görüştüm bir faydası olmadı en son tanıdığım birinin vasıtasıyla tanıştım hocayla şu an Allaha şükür bir sıkıntım kalmadı

• Oo super ilginç şeyler yaşıyorum 6 7 sene önce çekildiğim bir fotoğrqfta göxlüğümün camında bir cisim var ama hiç gitmedim hiçbiyere açıkçası üstelik oturduğum aemtte en kral hocalar. Aynen kimseye güven olmuyor

• Bende büyü yoksa birşey bilmiyorum ne kadar gay biseksüel var beni buluyor bütün üniversitelerin lgbt sayfaları fotomu beğeniyor yorum falan yapıyorlar sonra siliyorum

1|0
    0|0
  • Yeni yatak aldım alana kadar nereseyse her aksam rüyalarıma giriyorlardı. Artık o kadar çok girmeye başlamışlardı ki meydan okuyordum o derece.. Yatakdan şüphelendik attık ve kesildi. İçini açmadık hiç

0|0
    0|0
  • Yapıldı, onaylandı, kanıtlandı

0|0
    0|0
  • Kendime 😊

0|0
    0|0
  • Ben vardım, hallettim.

0|0
    0|0
  • Hayır düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • bana yapıldı... ben buldum muskalar.. üniversitede okurken 2 yıl önce...

0|0
    0|0
    • Bu büyüler öldürür bile insanı nasıl caniliktir bu Allah korkusu hiçmi yok bu insanlarda

• yok işte olsa zaten yapmazlar.. bir çıktığım vardı deistti.. anlaşamadım ayrıldım o yapmış arkadaşlarıyla beraber... çok değişik şeyler yaşadım... onu yapmak çok basit ve çok kolay herkes yapıyor kimse hiç insaniyet gözüyle bakmıyor

• Hep dusunmusumdur

0|0
    0|0
  • Inanmam oyle seylere

0|0
    0|0
    • Kur'an-ı Kerimde bile büyü var iken inanmaman ilginç

• Felak nas oku tamamdir cinci mincilere inanmam buyu demeyelim de asiri kiskancliktan gonulunu atma muhabbetine inaniyorum

• Bana mesaj atabilir misin

0|0
    0|0
  • Olabilir valla seven bir tane bile kız çıkmaz mı arkadaş 22 yıldır. Kimse olmadı

0|0
    0|0
  • Hocaya gittim buyu var dedi

0|0
    0|0
  • bazen düşünmüyor değilim yani hiç bir işim rast gitmezmi

0|0
    0|0
    • Genelde toplumdan uzaklaşmak çevrendekileri kendinden soyutlamak devamlı uyku içine kapanıklık birden bire nedensiz gelen sinir ilişkilerde herşey yolundayken birden bitmesi büyü belirtilerdir ve daha bir çok etken

• aynen bende sizin dediğiniz gibiyim akşama kadar evdeyim ve hiç bir insanlada konuşmak istemiyorum sadece bir iki arkadaşımla telefonda konuşuyorum ani sinir falan yok ama böyleyim yani

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Bana medyum 7 tane cin var sende dedi hoca inanma böyle şeylere dedi 😞

0|0
    0|0
  • olabilir 6 senedir hiçbir işim normal gitmiyor başka bir sebebi olamaz diye düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • Ankarada gercekten buyu olup olmadigini bilecek ve bozabilecek var mi? Cevre illerde olur giderim

0|0
    0|0
  • evet düşünüyorum yaptılar

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...