Ailem beni önemsemiyor?

Yaklaşık 3gündür hastayım grip oldum yemek yiyemiyorum her yerim ağrıyor ailem bu halimi görüyor yardımcı olmuyo peçete istesem kızıyolar su istesem ölümcül hasta degılsın kendın al diyolar aile hekimine tek basıma gittim geldim ilaçlarımı aldım çorbayıda zorda olsa kalkıp yaptım ablamda sımdı seker döktüm kalk süpür diyo tamam evlensem yine kendim yapmıs olucam belk eşim yardımcı olmayacak bilemem ama niye ailem beni önemsemiyolar bana karsı böyle davranıyorlar bazen evlat kayırdıklarını düşünüyorum hani deli vaktime gelirse kaçıp gidicen kimse ulaşamayacak baska bîr sehre yerlesicem aklıma koydum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bende grip oluyorum ama yalnız yaşadığım için hiç kimseye böyle mızmızlanma şansım olmuyor. Hala biraz var ama hayat işte ;)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kıyamam ya çok sorumsuzca davranmışlar sonuçta bütün gün bana bakın üzerime titreyin demiyorsundur eminim. Yani sonuçta ailen tabi laf söylemek benim haddime değil ama kızmakta sonuna kadar haklısın. Neyse geçmiş olsun bu arada doktor verdi mi bilmiyorum ama A-ferin Forte hapı gribe çok iyi geliyor.

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun sprey ve antibiyotik verdi

Erkekler Ne Diyor 5

• öyle düşünme.. onlar senın Ailen. kendini ötekileştirme

1|0
    0|0
  • Haklısın bence

1|0
    0|0
  • Abartma

0|0
    0|0
  • neden ki

0|0
    0|0
  • Aman sakin ol gizli. : ) Başka şehir falan at bu düşünceleri kafan bir iş falan bulmadan arada olur böyle takma hepimiz öyleyiz benimkiler de beni umursamaz eşek kadar oldun her işi kendin yap derler.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...