Hangisi doğru sizce?

arkadaşlar ben çok sessiz biriyim normalde ama ailemden kaynanam olsun eltim olsun 4 yıldır evliliğimiz boyunca bunalttılar. sessizim diye beni hep saf gördüler ve artık dayanamayıp bayırdım çarptım kapıyı yüzlerine. ama böyle yaptım için bütün herkez bana tavır aldıı demekki herşeye eyvallah demem lazım susmam lazım ama olmuyor arkadaşlar. sizce konuşmak mı lazım olayları dışardan gözetleyip akıllıyımı oynamam yani safı mı oynamamm lazımdıı.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• daha beter olabilirsin cahilsen cahil insana acinmaz böyle olur iste kendi kararinin sonucu iste kendi düsen aglamaz

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayir icine atip sessiz kalmak daha tehlikeli bence. Duygularini ifade et. Etmeye calis. Zorla kendini ki dolmayasin zamanla.

1|0
    0|0
    • bölye olduğum için tavır aldım diğer gelinler ne yaparsa sessiz sedasız ortalığı karıştırıyor bende içimdekileri sölyeince suçlu oluyorum anlamadım vala

• çok doğru gerçekten bir yerde durmaları gerek, iyordu ve ben sadace onu gösterdim.

• Aynen oyle. Bak bu bir baslangic. Kendini ortaya koy. Sessiz kalma. Hem ozguvenin daha da gelisecektir hem de kendine eziyet etmeyeceksin.

Erkekler Ne Diyor 2

• sende onları bunalt

0|0
    0|0
  • olur öyle şeyler boşver

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• safı asla oynama bırak sana tavır alsınlar safı ezerler kullanırlar artık öyle bir yerdeyız ki saf olanı afedersın sey edıyolar yanı sen yapman gerekenı yap gelinsin diye hor göremezler agzına geleni söyleyeceksin yeri geldiğinde

1|0
    0|0
  • Hayır en iyisini yapmışsın

1|0
    0|0
  • Abla bence sessz kalma hep ezilirsn ya hayat byledir

1|0
    0|0
Yükleniyor...