Hindistan 24 saatte 50 milyon ağaç dikmiş. Sizce de teşekkürü hak etmiyorlar mı?

2|3
16|22

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Yapılan çalışma güzel ama işin bir de farklı boyutu var. Hindistan hızla üretim yapan bir ülke haline dönüşürken topraklarını ve tabiatı bozuyor. Bizzat gidip gördüm. Ülke pislik içerisinde. Şehirler inşa edilirken, fabrikalar yapılırken kimsenin doğayı düşündüğü yok.
    Her yere uyum sağlamak gibi bir özelliğim var ama Hindistan dünya üzerinde sevmediğim nadir yerlerden birisi. 50 milyon değil 50 milyar ağaç dikseler de yetmez.

0|1
    0|0
    • Bunu duyduğuma üzüldüm. :(

• Tabiata zarar veren insanoğlu 10 yıkıp 1 yapıyor.
      Doğa bizi cezalandırdığında çok geç olacak.
      Paylaştığınız haber çok güzel ama insanlara örnek ve ders olmayacağını üzülerek söylüyorum.

• 3ay

EİC seçiminiz için teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 15

• Her ilde demokrasi ormanı adında bir bölge seçilse ve demokrasi nöbetine gider gibi her kişi bir fidan ile gitse ve dikse ben kendi adıma koşa koşa gider ve üzerime düşeni yaparım.

0|1
    0|0
  • Güzel bir şey bence bizde yapmalıyız.

0|1
    0|0
  • Evet ediyorlar ☺

0|1
    0|0
  • fazlasıyla doğayı kirleten bir ülke olarak takdire şayan bir proje 👍

0|1
    0|0
  • Teşekkür ediyoruz :))

0|1
    0|0
  • Bravo onlara..

0|1
    0|0
  • Mükemmel olmuş

0|1
    0|0
  • Ediyorlar ne güzel

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar hak ediyorlar 👏🏻

0|1
    0|0
  • güzel

0|1
    0|0
  • Keşke turkiyede de bunlar olsa

0|1
    0|0
  • Hindistan önce kadınını korusun sonra ağaç Diker.

0|1
    0|0
  • İyi yapmışlar

0|1
    0|0
  • Beni davet etmissin buraya

0|0
    0|0
    • 😊😊evet soru hakkinda ne dusunuyorsun 😊😊

• Nasil davet ediyorsun bu durumu cozemedim hala 😆 Soruya gelince tabiyki harika birsey 50 milyon ne demekkk

• Bravo 👏🏻👏🏻👏🏻

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Siz onlara teşekkür edin beyler ama ben onlara küfür edicem çünkü o ağaçları dikmeleri lazım neden mi çünkü dünyayı en çok kirleten 3. Ülke tabi bu sıradaki 1. Ülkeye ve 2. Ye olmak üzere hepsine küfrediyorum ama hiç kimseye teşekkür etmiyorum
    Ha bu arada Türkiyede olsa demiş bazı cahiller oluyor kardeşim adamlar bulunduğum kente tırlarla çam getirdiler merak ettim muhabbet ederken sordum ve diyer kentlere şehirlerde götürüyorlar mış ama şehirde çoğu insan çam ağacını aldıktan sonra dikmiyor ve atıyormuş at gözlüklerinizi çıkarın beyler ülkemiz mis gibi ve Türkiye Cumhuriyeti bu topraklara önem gösteriyor tabi gelişmesi için bazı fedakarlıklar yapmaları lazım bu doğaya da yansıyacak ve bunu yapmak zorundalar

0|1
    0|0
  • Öküze tapıyor diye aşağıladıkları insanlar,
    daha duyarlı çıkınca bunların bir çoğu bir teşekkür edemez.

0|1
    0|0
  • umalim ki agaçlar büyür orası yeşillenir
    agaç dikmekle kalmıyor ona bakmakta lazım bir çocuk gibi

0|1
    0|0
  • tüm dünyanın her metrekaresine dikilmesi gerek... artık toprak verimsizleşti yeniden canlanması için eskisi gibi yenilenebilmesi için tüm beton yapılar yıkılıp her yerin tekrar yemyeşil olması gerek... hiç abartmıyorum bir gün bu dediğime gelecek dünya bakın görün... çünkü su kaynakları oksijen hayvanlar insan üremesi ve yaşaması hepsi bu dediğime bağlı

0|1
    0|0
  • İyi yapmışlar

0|1
    0|0
  • Ediyorlar

0|1
    0|0
  • Hindistanı çoğu görmezden geliyor ama bir bakmıssın güç haline dönüşüvermişler :D

0|1
    0|0
  • iyi bişeyy

0|1
    0|0
  • Tebrik ediyorum onları

0|1
    0|0
  • mk dünyanın 2 milyara yakın nüfusları var bir zahmet diksinler kendileri harcıyolar zaten

0|1
    0|0
  • insan duyarlı olduktan sonra elinden birşey kaçmaz..

0|1
    0|0
  • bizde daha daha yakıyorlar helal hindistan

0|1
    0|0
  • tebrık edılesı

0|1
    0|0
  • Bizim de böyle olmamız gerek, ellerine sağlık.

0|1
    0|0
  • Sizde oturduğunuz yerden ağaç dikebilirsiniz Ecosia adlı uzantıyı tarayıcınıza kurarak
    chrome.google.com/.../clellnciejhoedgepbdilbkdkaoecgpc

0|0
    0|0
  • yoo.

0|0
    0|0
  • Tebrikler güzel çalışma.

0|0
    0|0
  • ağaç dikip ne olcak veletler

0|0
    0|0
  • Bizde hala 31 çekerken sütrünmeden dolayı kıvılcım çıkarmı diye araştıralım a mk

0|0
    0|0
  • bizimkiler 3 milyar tane dikmiş ama gören yok :)

0|0
    0|0
  • nufuslari çok bir zahmet eksinker

0|1
    0|0
Yükleniyor...