Belediye otobüsü ve taciz?

Erkekler siz otobüste falan kızlara taciz ediyor musunuz ya da siz kızlar hiç tacize uğradiniz mı? Valla ben eğer yanindaki kız kaşa*r ise yaklaşıyorum ona

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• İyi halt yiyorsun.
    Ha bu arada haberin olsun diye söylüyorum , ileride esin yahut sevgilin olma gafletine düşecek bir kız da senin gibilerin bu hareketlerine maruz kalabilir. Bendeki de hatırlatma yahu , ne gerek var zaten midesiz birine 😅

0|1
    0|0
    • Fena fikir değil😊😀😇😎

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. Şimdiye kadar bindiğim bütün otobüslerde tacizde bulundum. Şöyle anlatayım. Ankara Keçiören-Kızılay hattından kime sorarsanız beni bilir. Sık sık bu hatta yolculuk yapar insanları taciz ederim. Taciz etmek istediğim bir bayanın yanına gider hafifçe sürterim. Şaşkınlıkla bana baktığında gülümserim. "Neden dikkatimi dağıtıyorsun bir taciz keyfimiz var ona da surat yapıyorsun!" diye trip atarım. Taciz ettiğim kişi hemen oracıkta özür diler ve daha rahat taciz etmem için pozisyon alır. Böylece karşılıklı güvenle tacizime devam ederim. Saygılar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• K. şar olduğuna nasıl karar veriyorsun peki? Mini eteğinden deme gülmiyim

2|0
    0|0
    • Yooo türbanlilar bile bazen tramvay da yanaşıyor inan 😊😀

• Yanındaki kızın öyle biri olduğunu nasıl anlayabiliyorsun farklı bir algı..

0|0
    0|0
    • Çok oynuyorsa ya da gözlerinden anlarim ya öyle kizlari

• Yok olun hepiniz inşallah 😠😡

0|0
    0|0
  • O kadar aptalsin ki acinacak haldesin yanimdaki kasarsa yaklasiyorum ne lan pedofili aptal yazik senin gibilerin kokune kibrit suyu

0|0
    0|0
    • Pedofili ve bu konu ilgi nedir mk ya 😊😀

• Şu an boyle olanin gelecegi oyle olur.

• Yav he he kıvarma sen ben çocuklara yeltenmem öyle bir huyum yok ayrıca olgunlara ilgim var pedofili falan alakasi yok benimle

• Sevgilin atmak ıstıyosa bırak atsın arkadasım 😂😂

0|0
    0|0
  • Hiç ugramadım allah korusun

0|0
    0|0
  • Taciz eden erkekler emin olun sizinde anneniz baciniz bir yerlerde taciz ediliyordur. yani hep aklinizda bulunsun..

0|0
    0|0
    • Ablam var ve evli kizkardesim daha 13 yasinda

Erkekler Ne Diyor 13

• Valla dün kız bildiğin memelerini sürtüyordu üstüme arkamı dondüm bu sefer sırtıyla sürtündü 40 dkka boyınca ve ben 40 dakka boyunca emin olamadım son durakta inince yüzüme güldü o zaman anladım taciz olduğunu ar kalmamış mk :)

0|0
    0|0
  • O esnada bir erkek te sana dayasa arkadan. İtiraz ettiğinde de bıçağın ucunu böğrüne yaslasa durumdan zevk mi almaya çalışırsın yoksa gözlerin dolar ağlar mısın?

0|0
    0|0
    • Çok çok ölürüm mk zaten ölüden farkim yok ha kalmisim ha ölmusum ne olacak😊😀😎

• Evet amcalar beni becermisti

• Ya çok haklısın şimdi bu sapığın annesi, ablası , kızkardeşi yok mu yani? O otubuste kızlari taciz ettiğinde , kardeşine de tecavüz edilse?

• Oldukca çok karşılaştım kimi istemsizce oluyor kimi zaman da bariz bu durumdan hoşnut kalıyorlar ki yaklasma, surtunme hatta donalma bile olabiliyor

0|0
    0|0
  • Kesinlikle karşıyım bu duruma hatta rahatsız olan kız varsa ayakta ona yer veririm (pek kullanmam aslında otobusude) sen bu kaşar oldugunu nasıl anlıyorsun bu yaşıma geldim o kadar kız tanıdım hiçbirini dış görünüşüne göre damga vurmadım.

0|0
    0|0
  • Yarin git ruh hastaliklarina muayene ol.

0|0
    0|0
  • Sende kronik şeref yetmezliği var

0|0
    0|0
  • yanımda geçen annen vardı ona yaptım bende bir baktım kaşara benziyo falan inene kadar fordladık. s

0|0
    0|0
  • bir ara kadını teki ıkı defa kocagıma oturdu

0|0
    0|0
  • Böyle mal mal soruları çok düşünüyonuz mu

0|0
    0|0
  • Biz oros pu cocugu degiliz

0|0
    0|0
  • hiç taciz etmedim bir kez üstü kapalı biçimde uğradım bir kız tarafından

0|0
    0|0
  • kızdan uzak durcam dıye otobusu taciz ediyorum

0|0
    0|0
  • Çalma elin kapısını! çalarlar seninde kapını.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani 😊😀😐

• Taciz dediğin olay basit, sıradan ve ahmak insanların işi yanındakinin kaşar olduğunu nasıl anlıyorsun? bugün sen bir başkasına yarın bir başkası senin eşine, kardeşine kusura bakma durum böyle bir daha düşün.

Yükleniyor...