Su kaplumbağası alacağım yarın 😐🐢?

Su kaplumbağası alacağım yarın. Sizce iki tane mi alayım bir tane mi? Bir de onları almak için şehir merkezine gitmem gerekiyor. Satın alıp eve gelene kadar ortalama 1 saat falan geçer herhalde. Bu süre içinde ölür mü acaba? Neyin içine koyarlar ilk aldığımda? 😐 🐢

0|1
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Ben beslemistim temizligine dikkat et arkadasim cok kokuyorlar ozellikle yaz aylarinda bir kac gunde bir temizlemelisin
    Cok tatlilar hatta benimkiler elimden yiyordu yemi alismislardi
    Google a kablumbaga akvaryumlari yaz bak onlarin akvaryumlari farkli oluyor anlamiyorsan yardimci olurum

0|0
    0|0
    • Peki onların akvaryumuna da filtre falan bir şeyler gerekiyor mu? Yani bana pahalıya mâl olursa alamam

• Ama akvaryumum yok. Onun içine lamba, filtre falan almam gerekiyormuş. Hepsi birlikte çok pahalı olur 😔

• Evet, akvaryum gerekiyor hatta biraz beceri ve ekipmanda gerekiyor kablumbaga akvaryumu hazirlamak icin belki suanda hazir kablumbaga akvaryumlari satiliyordur ben besledigim zamanlar yoktu. Istersen plastik kablar var kablumbaga icin ucuz yollu ama bana hayvana eziyet gibi geliyor onlar ya butcen ne kadar senin

En İyi Kız Görüşü

• Vallaha onlar tek yasamakta güçlük çekiyor 2 tane al derim. Su dolu torba veya kapa koyarlar canım ölmezler de dikkatli taşıman önemli :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Maalesef onların nesli tükendi.

0|1
    0|0
  • ölmezler akvaryum alman gerek canım :/ ben 6 7 sene su kaplumbağası besledim... bir süre sonra avuç kadar büyüyorlar... bu yüzden akvaryum almalısın... istersen detaylı yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
    • Ama akvaryumu hemen alamam 😔

• alma sonra vicdan azabı çekersin

• Ölmez. Kutusunun içine koyarlar. Aman dikkat geceleri kurusundan çıkıp gezebilirler. Şahit olmuşluğum var :)

0|0
    0|0
  • iyi olur

0|0
    0|0
  • İki tane alma 1 tane yeterli yAşama ortamı ne kadar büyük ise onlarda Zaman'la o kadar büyür

0|0
    0|0
  • sakin ol gideceksin alacaksın gelleceksin bu ne kurgu ölürmü kalırmı neyle getirecem kaçtane alıyım amma dert eddin

0|0
    0|0
  • poşete koyman uygundur ve iki tane almanı tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Al al 😂

0|0
    0|0
  • Cok pis kokuyorlar diye duydum duzenlu olarak suyu degistirmen sart

0|0
    0|0
  • 5 lt lik bir su sisesinde getirebilirsin eve kadar sorun olmaz