Dış güzellik insan ilişkilerinde ne kadar önemli sizin için?

Bence bir önemi olmamalı. Güzellik seçebildiğimiz bir şey değil çünkü. Bu konuda yaraları olan biri olarak insanların dış görünüşlerine göre yargılanmasını çok yanlış buluyorum.

0|1
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi şöyle düşün dış güzellik önemli çünkü, Hem sadakat açısından hemde hatırlama açısından arıtısı olur, ama dış güzelliği iyi olupta için kötü olanında değeri kalmaz, dış görünüşle yargılama olucak zaten çünkü ilk başta herkez dış görünüşe bakar sonradan o insanın içini öğrenirsin, mesela pis bir insan olsa, insanlar ondan uzaklaşır değilmi, ama titiz ve temiz biri olsa insanlarda daha iyi bir etki bırakır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yargılanması yanlış ama insanlar önce dış güzelliğe bakıyorlar sonra içini merak edip konuşmaya karar veriyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• çok önemli bir iş görüşmesine kot pantolonla gelen birisi pek ciddiye de alınmıyor ama

0|0
    0|0
  • Bakım onemli kadinlar araba gibidir bakim masrafindan kacarsan yari yolda birakir o birakmasa sen sıkılıp bırakırsın

0|0
    0|0
  • Gördüm ki, dışı güzel olanın içi de güzel oluyor.
    Ve dışı çirkin olanın içi de...

0|0
    0|0
  • İnsan ilişkisinde önemli değil birebir ilişki de önemli.

0|0
    0|0
  • Önce zeka.

0|0
    0|0
  • Ama insanlar artık dış görünüşüne göre de yargılanıyor. Yapmıyorum diyende yalan söyler. İllaki dış görünüşe göre tanışıp, görüşen milyonlarca insan var. Keşke olmasa malesef böyle.

0|0
    0|0
  • Kim ne derse desin, dış görünüş herşeyi iyiye çevirir.

0|0
    0|0
  • Benim için pekte bir önemi yok

0|0
    0|0
  • İlk önce karakter elbetteki. Ama ruhlar aleminde de yasamiyoruz yani.

0|0
    0|0
  • çok önemli ilk başlarda

0|0
    0|0
  • %0 önemli...

0|0
    0|0
  • Ïlk izlenimi olumlu yönde etkilemesi bir avantaj.

0|0
    0|0
  • Önemli ama en önemli şey değil.
    Herkes kendi değerini kendisi belirler.

0|0
    0|0
  • bir kizda onemli tabi

0|0
    0|0
  • dış güzellik geçicidir
    önemli olan iç güzellik
    senin dışında güzel ama içini bilmiyoruz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Valla ne derseniz deyin o ayakkabılar şık olacak o kıyafetin temiz düzgün olacak. Yanından biri geçince o parfüm kokunu alacak diş tırnak temiz olcak. Bunlar çok önemli şeyler.

0|0
    0|0
  • Herkes güzel veya yakışıklı olmak zorunda değil, ama imkanı varsa bakımını yapmalı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Herkes dışına bakıyo bu devirde

0|0
    0|0
  • öyle ama dışı güzel olmayanın içine bakmıyolar maalesef :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...